Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hányadik alkalom után könyveln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik alkalom után könyvelnétek el "töketlennek" a randipartnereteket?

Figyelt kérdés

Most voltunk túl a 3. randin, de még nagy előrelépés nem volt, smároltunk, de ennyi. Nem igazán érzem mikor kéne úgymond lépnem, és attól tartok ez a határozatlanság elég lelombozó lehet a lány számára.



(25 évesek vagyunk)


2022. dec. 15. 09:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
3
2022. dec. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 xKakashix ***** válasza:
65%
jól gondolod, mostmár ideje lépned, mert ha te nem fogsz akkor majd más fog helyetted, nincs miért húzni egymás idejét és ne "smároljatok" hanem csókolózzatok, különbség van a kettő között, onnan már egyenesben vagy és valószínű a csaj is már csak azt várja, hogy mikor lépsz
2022. dec. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
3 randi után azért nem várom el, hogy már szexet kezdeményezzen, bár ez attól is függ mióta ismeritek egymást. Én azért egy hónapos ismerettseg után szeretem megejteni az első szexet.
2022. dec. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Körülbelül az ötödik után,sosem dugott meg,pedig lett volna rá alkalma és én akartam.Ha lekerült a ruha rólunk,oda lett az önbizalma,olyan fura volt,mint ha félne attól amit tennie kellene.
2022. dec. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat, ment mindenkinek a pipa.

Na igen, olyan régen voltam lány közelségében, hogy gyakorlatilag mintha újra szűz lennék, így finoman szólva sem merek kezdeményezni.

2022. dec. 15. 09:57
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Ezek szerint én vagyok az egyetlen, aki nem siet. Sajnos sok idő kell, hogy bízni tudjak a fiúkban/férfiakban... ezért inkább én szoktam várni és töketlenkedni (ha már így fogalmaztál).

Érdemi válaszként csak annyit tudok mondani, hogy ez a határ mindenkinél máshol van. Ha komoly a szándék akkor érdemes a másikat átfogóan megismerni, de mivel egy kapcsolat része a jó szex is, ezért szerintem átlagban 1-1,5 hónap után érdemes megejteni, ha valaki nem olyan nyuszi, mint én.

2022. dec. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 xKakashix ***** válasza:
22%

#4 erre értem azt, hogy tök fölösleges húzni

tudom, hogy a nők csak azért nem fekszenek le a egyből a pasikkal, hogy ne gondolják azt róluk, hogy ri*ancok, amit meg is értek, mert egy nő az első randin eldönti, hogy lesz e szex később vagy sem

a másik részét viszont mindig érdekesnek találtam, hogyha buliban megismerkedik egy nő egy olyan pasival aki bejön neki, akkor vele még azeste lefekszik mindenféle ismerkedés nélkül, de ugyanez a nő randinál meg mondjuk csak 4-5. alkalommal teszi ezt meg.. nyílván nem minden nő ilyen, csak hogy érdekes, hogy vannak ilyen nők, mert nem látom mögötte a logikát :D ha valaki meg tudja magyarázni, hogy miért van ez azt megköszönném

2022. dec. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7-es.


Szerintem olyan helyen keresünk logikát, ahol nincs, én már feladtam :D

2022. dec. 15. 10:12
 9/14 xKakashix ***** válasza:
31%
tudom, hogy a női gondolkodásban nem nagyon kell logikát keresni, tapasztaltam, csak hogy mégis na :D (jöhetnek a lepontozások)
2022. dec. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%
#7 a logika ott van,én úgy gondolom, hogy ha már buliban ismerkedünk meg valakivel akkor tudjuk, hogy ebből nem valószínű hogy komoly kapcsolat lesz, ha pedig már buliba ismerkedünk akkor nem éppen olyan kapcsolatra vágyunk ahol 6 gyereket szülünk és boldogan élünk még meg nem halunk, szimplán csak szexet. Ha viszont szeretnénk többet a pasitól, komoly kapcsolatot akkor előbb megakarjuk ismerni mielőtt lefekszünk vele.
2022. dec. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!