Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hányadik alkalom után könyveln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik alkalom után könyvelnétek el "töketlennek" a randipartnereteket?

Figyelt kérdés

Most voltunk túl a 3. randin, de még nagy előrelépés nem volt, smároltunk, de ennyi. Nem igazán érzem mikor kéne úgymond lépnem, és attól tartok ez a határozatlanság elég lelombozó lehet a lány számára.



(25 évesek vagyunk)


2022. dec. 15. 09:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
26%
#7 Mert egy randin ahol hosszútávút akar, muszáj eljátszania, hogy ő a jó kislány. Ennyi a nagy titok.
2022. dec. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 xKakashix ***** válasza:
0%

#10 ezt még egy bizonyos szinten meg is értem, de a szex ugyanolyan fontos egy komoly kapcsolatban is, valószínű nem fogsz együtt maradni olyannal akivel egyáltalán nem működik

mert ennyi erővel szex után is lehetne ismerkedni ugyanúgy és akkor legalább már tudjátok, hogy az működik

2022. dec. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
79%

Ha már nem vagytok fiatalok, szerintem nem kell sokat várni, 1-2 randi, mert ha a szex nem jó, akkor csak raboltátok egymás idejét.

Ezt nőként mondom.

2022. dec. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 GFman ***** válasza:
67%

Azért,mert az első vagy a második találkozás után már sexelt velem egy nő még nem ítélném el egyből.Ha már lefeküdtem vele,mi értelme lenne lerib.ncozni?Benne voltam én is a dologban,megkaptam én is amit akartam.

Ettől még lehet egy tök jófej csaj, csak akkor így döntött, vagy úgy alakult az élete amiért így döntött.Pasiként nekem az 1 hónap a hátáridő egy nőnél.Ha ennyi idő alatt nem tudtuk kihozni egymásból,hogy megtörténjen,akkor nincs tovább.Lehet van aki szerint ez gáz, de ez van.

2022. dec. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!