Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés volt az első alkalom, amikor pénzért szexeltél?

Figyelt kérdés
Hogy "készültél fel" rá lelkiekben és mentálisan? Milyen volt szex közben és utána? Egyáltalán mennyire megterhelő ez?

2022. dec. 5. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Ha nőként kérdezed, fussunk össze és tapasztald meg! Ki tudja? Akár valami jó is kisülhet belőle 🙂
2022. dec. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Kérdés, hogy mennyit kérsz? Annál jobb, minél több.
2022. dec. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Furi volt, de részben izgató. 43N
2022. dec. 6. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én masszázsra mentem először. Amúgy is fájt a hátam, meg szexhiányom is volt. Sokáig tartott, mire rávettem magam a hívásra, és alaposan meg is kellett gondolni, hogy kihez menjek, de onnan már könnyen ment. Kedvesne megbeszéltük, hogy mi szeretnék, és az mennyibe kerül, majd odamentem időre. nagyon jól masszírozott és a végén egy kis átvezetés után úgy leszopott, hogy testnek és léleknek egyaránt gyógyító hatású volt.

Voltam még pár masszázson meg szexpartnernél is, nekem a masszázs sokkal intimebb, emberközelibb, mint egy szex.

2022. dec. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Elsőre csak szoptam pénzért. De úgy felizgatott, hogy átázott még a farmerem is.
2022. dec. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
5, Velem is megtennéd?
2022. dec. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Én csak intim masszőr vagyok. Jó érzés, ahogy elmennek!
2022. dec. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es! Megtalalható vagy a Masszázslányok oldalon? Egyszer szívesen kipróbálnám. Ha igen, priviben írnék és érdeklődnék.
2022. dec. 16. 12:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Valaki kimasszírozhatná a farkamból a görcsöt! Tegnaptól kemény egyfolytában.
2022. dec. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!