Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha még sosem szexeltem óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még sosem szexeltem óvszer nélkül, mire számítsak milyen lesz az első alkalom natúrban?

Figyelt kérdés
24/F
2022. febr. 5. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ideje felnőni😆
2022. febr. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobb érzés lesz, természetesebb
2022. febr. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Intenzívebb az érzés.
2022. febr. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Az kemény! Sokkal könnyebb, mivel a te nedveid is érvényesülnek, meg sokkal élvezetesebb. Én kifejezetten utálom a gumit, nem szívesen használom, szerintem már vagy öt éve legalább nem is láttam. Eleve sokkal nehezebb behatolni, legalábbis nekem, kényelmetlen, na meg mikor elélvezek, akkor gumi nélkül intenzívebb érzés és hosszabb is. Nem beszélve, hogy gumival hamar ki is kell húzni, nélküle meg még összebújva maradhatunk, amíg össze nem megy a farkam, addig is jó érzés egymást simogatni. Szóval mindenképp próbáld ki, de azért védekezzetek, ez nemcsak a lány felelőssége!
2022. febr. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%

Fontos, hogy csak akkor naturozz, ha TUTI, hogy a párod normálisan védekezik! Az időben kihúzás, a kenceficék, kúpok nem jók!

Nekem sokkal jobb érzés naturba, de alkalmi kapcsolatban alap a gumi: sose lehet tudni.

Ha beindul a párod, könnyen bemegy a cerka, beleélvezni is jobb, mint a gumival. Javasolm továbbá, hogy olyan lánnyal ne tervezz komolyan, aki hosszú távon ragaszkodik, hogy gumit húzz: vagy nem kíván , vagy nem szeret eléggé. Normális lány megoldja egy év után, hogy ne kelljen gumival bajlódni.

2022. febr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Hát kedves #5 most pofán csapnálak!Hogy lehet ilyent mondani?!


Persze oldja meg a ,,normális lány",tömje magát hormonokkal csak azért mert te nem vagy képes felhúzni egy gumit. Szóval hogyha megtalálod álmaid lányát, szép, okos megvan köztetek az összhang de ragaszkodik a gumihoz,dobod?

Hány éves vagy de őszintén,15?

2022. febr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

6.

Nem kell hormonokkal tömni senkit. Vannak alternatív, és kombinált fogamzásgátló módszerek. Mégis hány évig kell gumit húzni egy komoly kapcsolatban? Esküvő után a "babaprojekt" (hú de modoros ez a kifejezés) alatt azért mehet a natúr, de utána vissza a gumit, és amíg el nem jönnek a fél-hatos évek, vagy bezár a kéjbarlang, addig semmi natur? Az ilyen felfogású nőket kerülöm, volt velük dolgom. Főleg, ha pofán akarnak csapkodni... (El Risitas nevetés helye) 5. voltam, aki sajnos már nagyon régen elmúlt 15 éves.

2022. febr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!