Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok milyen érzés volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok milyen érzés volt mikor először csaltátok meg a párotok, és milyen érzés volt utána?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 23. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos semmilyen. Nem volt bűntudatom, sőt, jó érzés volt mert végre kielegultem. Kicsit olyan volt utána mintha semmi se történt volna.
2022. ápr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 gondoltál vagy gondolsz közben rá,?Kárörvendően vagy szánalmasan , hogy gondolsz rá?
2022. ápr. 23. 17:13
 3/10 anonim ***** válasza:

Vigasztalás miatt volt szeretőm mert a parom folyamat csajozott és folyamat éltem rettegésben vele, mikor hagy el, nem nyujtott érzelmi biztonságot.

A szerető erre volt, aki pátyolgat velem aludt ölelget dédelget, igy ebből ment a szex is mert valahogy összetartozik. Kb szeretkezés volt.

Pótlék érzésem volt mindig.

Amire szükségem lenne a barátomtól, azt más adja meg. Mint amikor a két srác kiegészíti egymást. Es ketten adnak ki egy pasit.

Ez amugy is gyakori nálam.

Volt már online szerelmem is akivel egyutt keltünk ettünk aludtunk millio videocset és ömlengés mellette meg kellett egy akitol szexet is kapok.

Valahol olvastam ennek a pszichologiájárol sajnis nem rémlik.

De gyakori hogy egy pasi egymaga nem képes egy teljes embert/egy teljes férfit nyujtani egy kapcsolatban.

2022. ápr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 akkor miért várod el hogy a pasi csak veled elégedjen meg?Olyan nem lehet hogy 2 nő ad ki egy nőt tulajdonságokkal összegyúrva?Vagy ti azt hiszitek elég ha pna van a lábatok között és apasik egyből megfogták veletek a tutit?
2022. ápr. 23. 17:57
 5/10 anonim ***** válasza:
semmilyen, mert akkor már halott volt a kapcsolat
2022. ápr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

4# a szerelemről párkapcsolatrol valszeg gőzöd nincs. De jellemzoen abban 1 nő es 1 férfi van és szeretik egymást és hűek.

Szerelem+szex egyszerre egy emberrel.

Az a pasi aki nem szivbol van kapcsolatban, csak fix p.nci miatt, az félember.

Az a pasi aki szeret, de nem nyújt szexet, az is félember.

Igy matematikailag is 2 félember 1 ember.

Amelyik pasi képes arra, hogy teljes ember legyen és hű, annak a pasinak én is teljes ember vagyok a kapcsolatban és hű. A többinek pedig nem.

2022. ápr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ja es nincs elvárás. Ha vki félember akar lenni a kaocsolatban azaz más nőket hajkuraszik kozben hulyíti a párját stb, szive joga, csak ne várjon tőlem se többet.
2022. ápr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Privre:igen kb

Valahol ez fent van a neten is ill ennek psgichologiája hogy az emberek miert keresnek pótlekokat, ahelyett hogy cserelgetnék a partnereiket, inkább kiegészítik azt. De sajnos azt sem tudom hogyan keressek erre.

2022. ápr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Izgalmas volt. Előtte a készülődés rákészülés, és maga a tiltott sex is. Utána akkor semmi. És azóta sem.
2022. ápr. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
Nekem volt furdalásom utána.
2022. ápr. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!