Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti mit gondoltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit gondoltok arról, ha a fiú megkérdezi tőletek szex után, hogy jó volt-e? Volt már ilyen? Mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
Én az egyik lánytól azt hallottam, hogy nem jó megkérdezni, mert a fiúnak tudnia kell hogy a lánynak milyen volt, a másik szerint neki nagyon cuki az a fiú, aki megkérdezi és örül neki.

2022. ápr. 21. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ha a partnerek között nyílt kommunikáció folyik. Az sokat segít abban, hogy egyre jobban érezzék, élvezzék egymást. Tehát hasznos lehet megkérdezni utána. Persze sok múlik a kommunikáció formáján is. Melyik pillanatban, milyen kedvesen kérdezel rá.
2022. ápr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ha nem úgy zajlik mint az üvegtigrisben :


https://www.youtube.com/watch?v=HPS4KFvTlyM


akkor nincs vele probléma :) nekem pl jólesik , de van, hogy megelőzöm a válasszal mielőtt feltenné a kérdést:)

Persze nem kérdezgeti a párom folyamatosan, de néha előfurdul, máskor elég egy húba.dmeg, aztak.rva vagy hasonló :)

2022. ápr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Igaz az alaptézis, miszerint tudnod kellene magadtól, DE inkább kérdezd meg ha nem vagy biztos! Értékelni fogják hogy próbálsz a kedvükben járni. A kommunikáció amúgy is fontos dolog :)
2022. ápr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen tinimagazinokból szedett "egy férfinak ezt magától is tudnia kéne" hozzáállás fog oda vezetni, hogy a nem leszel kielégülve, mert nem mered elmondani a párodnak, hogy te mire vágysz. Akár szavak nélkül, de irányítva a másikat. Ha ezek nem mennek, akkor szerintem nem érett az illető a szexuális kapcsolatra.
2022. ápr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig megkérdezem a nőt, de persze tudom, hogy nem kel a választ 100%-ban elhinni.
2022. ápr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

Ha azt nem veszi észre magától, hogy jó volt akkor ott bajok vannak. Vagy velem hogy nem adok egyértelmű jelzést vagy vele, mert nem rám figyel.

Szerintem sokkal jobb kérdés, hogy "mikor ezt meg azt csináltam az mennyire tetszett?"

2022. ápr. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Az a lány aki azt mondja tudnia kell a fiúnak anelkul h megkérdezné, ekeg éretlen és sok kommunikációs problémája lesz a kapcsolatában. A nyílt őszinte kommunikáció alap. Ha ez nincs meg, abból szoktak lenni a durcizások, le nem tisztázott konfliktusok. Senki sem gondolatolvaso, ezt el kell fogadni. Nyugodtan megkerdezheted, beszélgethetnek róla, mi tetszett, mit lehetne másképp, legyetek nyitottak.
2022. ápr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!