Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Menstruáció alatt a ti párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció alatt a ti párotok csinál ilyeneket?

Figyelt kérdés

Múlt hét szombaton jött meg. Valamiért most nagyon erős a vérzésem és a görcsöket is nehezebben viselem. Kb 4 órán keresztül szenvedtem. A párom folyamatosan kérdezte, hogy ha szexelnénk nem lenne jobb. Mondtam neki, hogy nem, amúgy se kívánom. Mensi alatt folyamatosan fogdosott és kérdezgette, hogy popsiba se legyen szex. Biztos csak szex kell nekem és elmúlnának a görcsök is. Estére oda feküdt mögém és a péniszét hozzám nyomta, hogy biztos nem gondoltam meg magam. közben meg fogdosott.

Engem ez nagyon zavar és ha elutasító vagyok vele akkor még ő sértődik meg, hogy nem akarok ilyenkor vele szexelni.



2023. dec. 4. 08:07
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként ezt nem viselném el. Egyáltalán nem tartja tiszteletben a határaidat..
2023. dec. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

30-as: Juj, de mérges valaki:-) Leírtam ironizálva, kicsit túlozva, hogy kb. mi lehet a fejedben (kérdőív).

Tudom, hogy kinek írtad, de minden válaszodba beleszövöd a nem kommunikáló nőket, ami nem kapcsolódik a kérdéshez! Ha ennyire szerepelni akarsz, akkor írj ki saját kérdést! (Mindenképp olyan, ahol kiélheted a fröcsögésedet a nőket illetően.) A szádba rágom, de így se fogod érteni, mert sem szociálisan, sem intellektuálisan nem lehetsz túl magas szinten: A kérdező arra kíváncsi, hogy más párja is van-e olyan tuskó, hogy nem érti a nemet, és erőlteti a szexet menzesz alatt. Lehet ezt tágabb értelemben is értelmezni, hogy ugye nem kizárólag menstruáció alatt, de a lényeg, egyértelmű NEM van, és a partner mégis erőszakoskodik. Ha erre te azt nyomatod megállás nélkül, hogy de hát, a nőkhöz gondolatolvasás kell, mert nem kommunikálnak, te tapasztaltál már többször ilyet, az rohadtul nem illeszkedik a kérdéshez. Kb. 1 mondatot sikerült eddig írnod, ami valóban a témába vág.

Én lezárnám ezt a vitát, alapvetően a kérdésekre szeretek válaszolni, nem a válaszolókkal levelezni.

2023. dec. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Én, akinek nőként a napi 2-3 szex oké sem lennék kész szexelni menzesz alatt. Mert egyszerűen fáj.


A srácot meg dobd ki, mint macskát szarni..



Egyébként ha a fájdalom nem múlik az nem normális. Ha gondolod nyugodtan írj, nekem elmúlt az ömlő vérzés és a 4-6 napig tartó menzesz. Ha tudok, szívesen segítek. :)

2023. dec. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
0%

32#-es kötekedő, okoskodò, irritàllò vàlaszolò.


Szerencsère te nem vagy admin itt ùgyhogy ne te mond meg, hogy vàlaszòljak.


"Ha ennyire szerepelni akarsz, akkor írj ki saját kérdést"


Bagoly mondja verèbnek, hogy nagyfejü..


"Én lezárnám ezt a vitát, alapvetően a kérdésekre szeretek válaszolni, nem a válaszolókkal levelezni"


Ehhez kèpest itt osztod az èszt nekem màr napok òta..



Aki èrtelmes ès nem kötekedő az felfogta amit ìrtam.

Te leragadtàl ott, hogy egyes nőkhöz gondolat olvasàs kell ès ezen tùl nem làtsz. Mivel te nő vagy bekapcsolt egyből a bosszùt kell àllni mert rosszat mondott a nőkről vagy is ròlad.


Nem az összes nőről beszèltem, hanem arròl, hogy vannak ilyen nők is, de te eddig màr nem fogsz eljutni.


Kellemes Mikulàst kìvànok neked!!!


Santa Claus

2023. dec. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!