Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Menstruáció alatt a ti párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció alatt a ti párotok csinál ilyeneket?

Figyelt kérdés

Múlt hét szombaton jött meg. Valamiért most nagyon erős a vérzésem és a görcsöket is nehezebben viselem. Kb 4 órán keresztül szenvedtem. A párom folyamatosan kérdezte, hogy ha szexelnénk nem lenne jobb. Mondtam neki, hogy nem, amúgy se kívánom. Mensi alatt folyamatosan fogdosott és kérdezgette, hogy popsiba se legyen szex. Biztos csak szex kell nekem és elmúlnának a görcsök is. Estére oda feküdt mögém és a péniszét hozzám nyomta, hogy biztos nem gondoltam meg magam. közben meg fogdosott.

Engem ez nagyon zavar és ha elutasító vagyok vele akkor még ő sértődik meg, hogy nem akarok ilyenkor vele szexelni.



2023. dec. 4. 08:07
1 2 3 4
 1/34 October15 ***** válasza:
100%
Wow... jól értem hogy ~1 hétig nincs szex és már eldurran az agya? :D Hmm mi baj lehet ebből...
2023. dec. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
71%
Nem, de csak egyszer csinálna olyasmit és többé nem lenne a párom.
2023. dec. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
85%

Nem hinném, hogy egészséges lenne a hozzáállása ahhoz az élettani folyamathoz, amely most benned végbemegy.


Szerencsére én még nemigen találkoztam olyan férfival, aki még ilyenkor is csinálná... (aki olyan lehetett, azt rövid úton lezártam.)


Hozd a tudomására, hogy NEM(!) semmiféle plusz izgalom nem szükséges neked ilyenkor. Nem kell az adrenalinlöket semmilyen formája.


Bár nekem már elmúlt a vérzésem az idén (változókorba léptem orvosilag is,) de jól emlékszem az elmúlt közel 37 év alatt milyen állapotokat éltem át olyankor. Örül az ember lánya, ha "kikeveredik" ebből az időszakból.

2023. dec. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
73%

Nem, ő duzzog, amiért én pont menstruálok 😅 pedig havi 2-3 szex van csak...

Az elején tisztáztam, hogy amíg tart nem vagyok hajlandó szexelni, elfogadta.


A tiéd meg egy fsz, hajtottam volna el a pcsába ha nem ért a szóból

2023. dec. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
92%

Ez erőszak. Persze még csak enyhe, de mindig így kezdődik. Első kapcsolatomban volt ilyen a srác. Ha most lenne ilyen velem valaki, azonnal dobnám, de akkor még tapasztalatlan voltam. Ő is úgy erőltette a szexet, hogy hiába mondtam nemet, megkérdezte később is, többször is. A legrosszabb az volt, hogy szűz voltam még az elején, és akkor is erősködött. De neki is ilyen hülye összefüggései voltak, mint a te palidnak, pl volt orál, majd mondja, hogy szexeljünk (úgy hogy az első szex még nem volt meg), mondom dehát most élveztem el, mondja pont az a jó akkor kell betenni (???). A többit hadd ne mondjam... Menstruáció alatt is csesztetett, meg kb kinevette, hogy nekem vérzésem van.


Hidd el nem normális amit csinál. Ma még csak ennyi, aztán pár hónap és ha nincs kedved akkor is beteszi, majd még e leszel a hibás, mert már 1 hete nem dugtál vele és még jó hogy ez jár neki...

2023. dec. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor pont, hogy ő ragaszkodik hozzá, hogy ne legyen semmi - nem undorodik a vértől, szimplán csak egyrészt ugye a görcsök, másrészt ilyenkor fogékonyabb vagyok a fertőzésekre (és a tabi miatt pláne hajlamos vagyok rá) - még ha a rendszeres tisztálkodás mellett közvetlenül szeretkezés előtt is lemosdik, akkor is előfordulhat, hogy bekerül valami, aminek nem kéne.

Szóval biztonságosabb, ha addig nem csináljuk.


Nyomulni meg pláne nem szokott. Tiszteletlensé a másikkal szemben, ez egy olyan dolog, amit mindkettő (vagy akár több) félnek akarnia kell.


Tény, hogy segíthet a görcsökön, rákérdezni is ér. De ha nemet mondtál, azt tiszteletben kell tartania

2023. dec. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Megkérdezte tőlem, hogy biztos nem csak azért mondom, hogy nagyon fáj, hogy ne szexelnek vele :/

Folyamatosan panaszkodtam neki, hogy nagyon fájok. A válasza meg az, hogy a hormonjaimnak jót tenne egy szex, biztosan nem fájna utána.

2023. dec. 4. 08:49
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
#8 Ha épp nincs kedved lefeküdni vele, az is teljesen oké. Egy jó kapcsolatban nincs szükség "jaj, most fáj ez meg az" kifogásokra.
2023. dec. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Éretlen és erőszakos p.cs, már bocs…

3-as: Nem maga a menstruáció alatti szex a probléma, van, aki kívánja, nem görcsöl, kevés a vérzése, és szextampon is létezik, amivel nem lesz véres semmi, a lényeg, ha bármilyen okból nem akarsz/szarul vagy, akkor ne legyen rajtad nyomás, és zokszó nélkül fogadja el a másik. Eleve egy normális férfi meg sem kérdezi, ha azt látja, fájdalmaid vannak, szenvedsz, és nem okoskodik, hogy biztos attól jobb lesz, hanem mondjuk hoz borogatást, megkérdezi, miben tud segíteni stb.

Egyébként első eset volt, hogy így erőltette?

2023. dec. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk én vagyok az, aki nem szeretne menses közben szexelni, a feleségem benne lenne. Inkább talpmasszázzsal szoktam olyankor lelazítani. Kérd meg te is egy talpmasszázsra, lehet neked is segít, és ha valóban amiatt akar szexelni, hogy a te görcseid enyhüljenek, akkor ezt is biztosan szívesen megteszi neked.
2023. dec. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!