Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Menstruáció alatt a ti párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció alatt a ti párotok csinál ilyeneket?

Figyelt kérdés

Múlt hét szombaton jött meg. Valamiért most nagyon erős a vérzésem és a görcsöket is nehezebben viselem. Kb 4 órán keresztül szenvedtem. A párom folyamatosan kérdezte, hogy ha szexelnénk nem lenne jobb. Mondtam neki, hogy nem, amúgy se kívánom. Mensi alatt folyamatosan fogdosott és kérdezgette, hogy popsiba se legyen szex. Biztos csak szex kell nekem és elmúlnának a görcsök is. Estére oda feküdt mögém és a péniszét hozzám nyomta, hogy biztos nem gondoltam meg magam. közben meg fogdosott.

Engem ez nagyon zavar és ha elutasító vagyok vele akkor még ő sértődik meg, hogy nem akarok ilyenkor vele szexelni.



2023. dec. 4. 08:07
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
20-as: Ritka értelmes írás. Bizony, a férfiak sem működnek egyformán, pl. az egyik pasinak a legapróbb érintéstől is áll, másnak kell direktbe izgatás, vagy pl. vannak a korábban és a nehezebben elélvezősek. De megtörténhet tök jó potenciájú pasival is pl., hogy egy adott szituban mégse áll fel neki, vagy csak félig, hiszen nem vagyunk robotok, hogy mindig ugyanúgy működnénk. A kérdésben leírt szitu egyértelmű volt, tök mindegy, előtte mi volt, hogy volt, a kérdező egyértelműen kifejezte, hogy akkor és ott nem kívánja, nem akarja, így minden más duma felesleges.
2023. dec. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
0%

20# mivel ezelőtt a bnőm előtt minden nő azt mondta, hogy szò sem lehet szexről a menstruàciò alatt ès èn sem erőltettem a dolgot.


Aztàn mikor volt ez a bnőm akkor ő közölte, hogy ez baromsàg ès ő ès a kollèganője is kètszer annyira kìvànja a szexet a mensi alatt mint amùgy..


Honnan kellett volna tudnom, ha elötte csak olyan nőm, làny ismerősem voltak akik enbek a teljes ellentetjèt mondtàk???


Mivel èn nem voltam hìve a mensi alatt szexnek, ezèrt abban voltam, hogy ez a normàlis ès a nők nem szeretik a szexet a mensi alatt.


Hogy ezen tèged mi idegesìt ès mit nem èrtesz azt nem tudom.


"menstuációkor szexelni.


1. Mit kell ezen megtárgyalni? Épp nem kívánja, menstruál. Pont. Azt kell megbeszélni, ha ettől függetlenül van valami gond, újdonságra vágyik valaki. A megbeszélés egy hosszabb dolog. Ha valaki valamikor nem akar szexelni, akkor megmondja, hogy nem, meg esetleg azt, hogy miért. Nem kell megérteni, hogy miért, csak el kell fogadni, hogy hát ok, akkor most nem."


Pont te mondtad, hogy minden nő màs. Pont ezèrt kène tisztàzni, hogy ki mit szeret.. Nem gondolom te a barkobàt vagy a gondolat ovasàst szereted..


"2. "Soha". Miért pont soha? Miért kell ezt leszögezni? Az a lényeg, hogy akkor épp nem."


Ez tipikus női dolog megint.

Egyszer ìgy egyszer ùgy a padi meg talàlja ki a gondolataidat. Na Pont ezek miatt van rengeteg konfliktus a kapcsolatokban. Minden nap talàljuk ki, hogy a nő mit akar mert megbeszèlni nem lehet ès amùgy is ez minden nap vàltozik..


Jèzusom, hogy lehet ìgy èlni..

Te ezt tènyleg komolyan gondolod, hogy ez a normàlis??


Azzal nincs gond, higy nem minden nő egyforma a problèma a hangulat ingadozàssal van ès, hogy naponta, hetente, havonta vàltozik a nő vèlemènye ès elvàrja, hogy a fèrfi ezt talàlja ki.


Megbeszèlni ahogy mobdtad nem lehet mert mit kell ezen megbeszèlni...


Jèzus Maria!!!


Sok mindent leìrtàl amièrt egy nőt behèz elviselni..megèrteni meg plàne..

2023. dec. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

22-es: Nem nekem címezted, de ennyire nem lehetsz értetlen! Milyen gondolatolvasásról meg barkochbáról beszélsz? A kérdező többször elmondta a pasijának, hogy görcsöl, és nem kívánja a szexet.

De ismételni tudom csak magam, ha vki tök szarul van, ált. látszik is, és ilyenkor alap, hogy egy normális érzelmi intelligenciával rendelkező partner nem is közeledik. Én pl. terhesség alatt kívántam, de volt hányingeres időszakom, sose okozott zavart a páromban, hogy de hát, miért nem, amikor amúgy meg maga a terhesség nem volt kizáró ok számomra. Egyrészt magától is észrevette, hogy full sápadt vagyok, másrészt meg, miután el is mondtam, hogy konkrétan hányingerem van, egyértelmű volt, hogy a szex épp az utolsó gondolatom, és aggodalom volt benne, nem az, hogy basszus, nem tudja most a f.rkát belém rakni.

2023. dec. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 October15 ***** válasza:

22.: Azért annyira nem bonyolult, de látom az érzelmi intelligencia felől hiába közelítünk nem fogod megérteni. Szóval megpróbálom máshogy: tudod mi az az egzisztenciális és univerzális kvantor? Röviden és tömören "van olyan" és "minden" logikai nyelvekben használatos de ez most nem lényeges. Ami nekünk ebből kell az egy elsőrendű logikai tétel TL:DR: ha valami univerzálisan igaz vagy univerzálisan hamis akkor egyénileg is igaz vagy egyénileg is hamis.

Visszafelé ez viszont nem működik. :D Te meg hát pont ezt csinálod és próbálod elmagyarázni hogy de ez így teljesen logikus... nope konkrétan van egy logikai tétel ami cáfolja. :D [Retorikában persze meglehet csinálni visszafelé, de itt most erről szó nincs.]

2023. dec. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
0%

23-as


1.full elbeszèlünk egymàs mellett.


2. A 20#-nak vàlaszòltam ès nem a kèrdezőnek az utolsò kommentemben.


Èn egyszer sem ìrtam azt, hogy amikor a nő szarul van akkor is szexelnie kell ha a pasi èppen kanos!!!!!!


Evidens ha làtom, hogy a màsik szarul van, sàpadt akkor nem eröltetem rà a szexet.


A 20-as azt mondta àltalànossàgban, hogy mit kell ezen megbeszèlni..


Èn erre reagàltam, hogy mivel nem minden nő egyforma, ezèrt jobb, ha a nő elmondja ès nem arra vàr, hogy a pasi kitalàlja, hogy akar vagy nem akar szexelni mensi alatt.



Nyilvàn mikor 2 ève màr együtt èlsz a pàroddal màr tudod, hogy milyen. Èn a kapcsolat elejèről beszèlek.



A nők sokszor nem kommunikàljàk, hogy mit akarnak hanem azt vàrjàk, hogy a fèrfi talàlja ki magàtòl.


Lehet lepotozni majd ezèrt is.

Hiszen nem azt a vàlaszt adtam amit a nők halkani akarnak.

2023. dec. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

25-ös: Te menthetetlen vagy…

„A 20-as azt mondta àltalànossàgban, hogy mit kell ezen megbeszèlni..”

Nem tilos beszélni róla általánosságban, hogy ki hogy áll a vérzés alatti szexhez, sőt (teljesen tabu, vagy bizonyos feltételek mellett lehet, esetleg semmit nem befolyásol a menzesz), de azt értsd meg, hogy itt konkrétan a kérdező többször nemet mondott, szóval, ne beszélj gondolatolvasásról meg nem kommunikálásáról! És ha van egy ilyen szitu, nem számít, ha mondjuk máskor lehet vele szexelni menzesz alatt. Szakadjunk el akkor a rosszulléttől meg a görcsöktől, bármilyen más okból is, ha nemet mond, ne kérdezze meg 628-szor egymás után a kedves párja! Volt már olyan partnerem, aki szerette pl. a fogazós sz-pást, de egy alkalommal szólt, hogy most inkább „sima” legyen, valahogy nem esik jól a durvább, és nem álltam le izélni, hogy de miért… Nem írattam alá vele nyilatkozatot, hogy mindig fogadnia kell a durvább orált, az, hogy észrevettem, és mondta is, hogy neki ez bejön, egy dolog, de ahogy írtam, ha épp mégse kívánja, joga van szólni, és lehet, hogy ilyen a sokadik szexnél áll csak elő.

2023. dec. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
0%

26#


Szàndèkosan kiforgatod a szavamat ès hülyènek akarsz beàllìtani.


Kèt külön dologròl beszèlünk ès èn vagyok a menthetetlen..


Inkàbb ràd hagyom.

2023. dec. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
A szex oldja a menstruációs görcsöket ez tény. Mi akkor is szoktuk csinálni ha megvan jőve neki. Törülköző alá és ennyi. Ha éppen akkor jön ránk az izgalom akkor ez nem akadály. Persze nem mindenki egyforma. Érthető az is aki ilyenkor nem szereti.
2023. dec. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
27-es: Nem én állítalak be hülyének, megteszed ezt magad is. Szajkózod, hogy mennyire nem kommunikálnak a nők, egy olyan kérdés alá, ahol a kérdező többször kommunikálta az adott szituban, hogy nem kíván szexelni, a párja meg rá akarta erőltetni. Amit a 20-as írt, azt sem értetted meg, egész pontosan félreértetted. Senki nem arról ír, hogy nem szabad beszélgetni általánosságban, én még írtam is, hogy fogódzókat adni hasznos is, de nem úgy megy, ahogy te elképzeled, hogy végigvesszük az összes szexuális fétist, pózt, egyebeket, és kitöltünk egy kérdőívet, ahol mindig vagy soha válasz van, és akkor onnantól az egy szentírás a kapcsolatban.
2023. dec. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
0%

29# "de nem úgy megy, ahogy te elképzeled, hogy végigvesszük az összes szexuális fétist, pózt, egyebeket, és kitöltünk egy kérdőívet, ahol mindig vagy soha válasz van, és akkor onnantól az egy szentírás a kapcsolatban."


Most megint ki àllìt olyat amit nem mondtam? Mutasd meg, hogy hol ìrtam azt, hogy kèrdőìvet kell kitöltenie????


Te nem fogod fel, hogy nem a kèrdezőről beszèlek, hanem a sajàt tapasztalataimròl, hogy ignis sok nő nem kommunikàlja, hogy mit szeret. Ennyire agyalàgyult màr nem lehetsz!!!!!!


Sajàt tapasztalatbòl beszèlek. Nem mindenki ilyen mielőtt azt mondanàd, hogy àltalànosìtok, de vannak ilyen nők is.


Leìrtam èrthetően kèt pèldàt is az èletemből, hogy volt aki nem akart szexelni mensi alatt ès volt aki nagyon is. Ezek az èn tapasztalataim te idiòta!!!! Nem a kèrdezőhöz ìrtam azt a vàlaszt fogd màr fel!!!!!!!


Az a bnőm aki szexelni akart kb fel volt hàborodva, hogy mi az, hogy èn nem akarok ès ez teljesen normàlis, hogy ő ilyenkor duplàn kìvànja..


Mìg előtte csak olyan partnereim voltak akik hatàrozottan nem kìvàntàk a mensi alatt!!!!!!!


Sajàt tapasztalat!!!!!!!


Ez minden esetben ùgy volt előadva, hogy ezt a fèrfinak tudnia kène. A nő tudja a fèrfi minden gondolatàt ,hogy mit ès hogy szeretne ès mikor??? NEEEEEEM!!!!!


Akkor mire fel ez a nagy arc màr megint????

2023. dec. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!