Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Menstruáció alatt a ti párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció alatt a ti párotok csinál ilyeneket?

Figyelt kérdés

Múlt hét szombaton jött meg. Valamiért most nagyon erős a vérzésem és a görcsöket is nehezebben viselem. Kb 4 órán keresztül szenvedtem. A párom folyamatosan kérdezte, hogy ha szexelnénk nem lenne jobb. Mondtam neki, hogy nem, amúgy se kívánom. Mensi alatt folyamatosan fogdosott és kérdezgette, hogy popsiba se legyen szex. Biztos csak szex kell nekem és elmúlnának a görcsök is. Estére oda feküdt mögém és a péniszét hozzám nyomta, hogy biztos nem gondoltam meg magam. közben meg fogdosott.

Engem ez nagyon zavar és ha elutasító vagyok vele akkor még ő sértődik meg, hogy nem akarok ilyenkor vele szexelni.



2023. dec. 4. 08:07
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Van amelyik nő ilyenkor sokkal jobban kívánja és van aki meg teljesen elutasítja. Ez nőként eltérő.

De, hogy ő ilyen tuskó legyen és ne fogja fel, hogy neked most ez nem jó, ez szerintem nagyon gáz.


Tény, hogy a szex enyhítheti a görcsöket, de ha neked nincs kedved, akkor ezt értse meg és hagyjon békén!

2023. dec. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

Én be szoktam próbálkozni néha, de nem erőltetem, meg nem próbálom megmagyarázni, hogy jobb lenne neki, ha... Ha látom, hogy rosszul van, eszembe sincs próbálkozni. Nem fogdosom kéretlenül, nem nyomom hozzá a pöcsömet, nem zaklatom a kérdéssel, ha már nemet mondott.

Többnyire ölelgetem, megpuszilom, simiztem a hasát, megmelegítem azt a melegítő párnát, csak azt főzök azokon a napokon, amiket ő szeretne. Esetleg napközben egy, max két alkalommal megkérdezem, hogy szeretne-e szexelni, de ennyi. Nem vagyok akkora gyökér, hogy ne értsek abból, ha nemet mond.

2023. dec. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

9es

Nem, nem az első eset. Volt amikor mensi előtt szexeltünk és amikor kivette megjött és nem görcsöltem, de nálam ezek a fájások nagyon változóak.

Ezért is erőltette. Őszintén én nem szeretek akkor szexelni, ha vérzek. Volt már, hogy többször is erőltette amikor még bőven benne voltam, végén csak az lett, amit ő akart csak hagyjon engem békén.

2023. dec. 4. 13:09
 14/34 anonim ***** válasza:
26%
Elgondolkodtató, mit hisznek a nők mind. Azt képzelik, hogy az ő párjk tudja, hogy az milyen? Mert fogalmuk sincs arról, hogy a férfiak az egészről SEMMIT sem tudnak! Ugyanis sehol nem tanítják, és nincs leírva sem. Az sem, hogy hány napig tart, az sem, hogy mennyi vérzéssel jár, azt se tudják,hogy anőkmit éreznek közben! Ennek ellenére anők minden tájékoztatás nélkül elvárják, hogy olyankor ne legyen szex! Őrültség az a sok hozzászőlás,hogy azonnal dobnák. Nem inkább tájékoztatni kellene a partert, hogy ez mivel jár? Én már túl vagyok mindenen, tojok az egészbe. Már 66 vagyok, és szex, ha lesz még 1 az életben akkor lesz, ha nem, akkor így jártunk. De! 40 éves koromig én is nehezen fogtam fel, hogy olyankor miért is van kényszerszünet? Képzeljétek, a férfiak, akik semmiről nincsenek tájékoztatva, nem tudják,hogy nem 2 csepp vérről van szó, és nem 1-2 napról, a görcsökről is fogalmuk sincs. Üljetek le, és beszéljétek meg, hogy az nem olyan, mint a felvilágosító könyvekben van, hogy csak 2 szóval említik, és semmit nem írnak róla. Nem kell ilyenkor mindenkit eldobni meg kupánvágni, hanem meg kellene neki magyarázni. Hogy ez több rosszal jár, mint amit ő eddig elképzelt. Mert ilyenis van. Tudtommal a mai 21. századi felvilágosító könyvekben sem írnak azon a ét szón kívül semmit: "havi vérzés" A férfi meg találja ki, vagy képzelje el, olyat, amit ő soha át nem élt, és senki meg nem tanított?
2023. dec. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem az egyenes beszèd segìt csak.


Ha le ülsz vele ès normàlis stilusban elmondod neki, hogy te soha nem kìvànod a szexet mensi alatt akkor ebből meg kène èrtenie.


Volt olyan szexmànias baràtnőm aki azt mondta hogy ő mensi alatt kètszer annyira kìvànja szexet mint amikor nem mensizik ès mèg egy kollèganőjèvel is pèldàlòzott, hogy ő is ugyan ilyen.


Nekünk fèrfiaknak sokszor nagyon nehèz eligazodni a nőkön mert egymàsnak teljesen ellentmodò informàciòk jönni.


A fent emlìtett baràtnőm előtt èn azt hittem, hogy ilyenkor nem lehet a nőkhöz èrni, ő meg kis tùlzàssal követelte, hogy dugjam seggbe vagy ha akarom tegyem a puncijàba gumival..


Nem is tartott sokàig a kapcsolat mert ez mar tul sok volt nekem fèrfikènt.

2023. dec. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
97%

#14, #15

A 12-es vagyok, és hihetetlennek tartom ezt az infantilizáljuk a férfiakat logikát, főleg, hogy ezt maguk a férfiak is képviselik sajátmagukkal szemben.

A mai férfiak előtt ott az internet, annyi infót el tudnának olvasni, ha akarnának. Azontúl eddig legalábbis iskolákban azért van felvilágosító óra, biosz, tanulunk az ilyenekről is, de ha mégse lett volna, akkor se kell úgy tenni, mintha el lennénk zárva az infók előtt. Internet. Szakirodalmak, közösségi fórumok, annyi helyen lehet erről olvasni.

Azontúl azt sem értem, hogy miért kéne feltétlenül átéreznem fejben, hogy milyen érzés a páromnak az, hogy menstruál, ahhoz hogy én ne fogdossam, ha nem kívánja, meg ne dörgöljen hozzá a faxomat, ha nem szeretné. Miért kell nekem tudni azt, hogy milyen, amikor görcsöl a hasam, ahhoz, hogy ne viselkedjek úgy, mint egy akaratos ötéves, amikor az anyja nemet mond a csokira, hohy még azért hatszázszor megkérdezi ugyanazt, egymás után? Ez csak arról szól, hogy tiszteletben tartod-e a párod kérését, vagy sem, ehhez nem kell magyarázat. Az én szempontomból semmivel nem másabb, hogy most azért nem szexelünk, mert menstruál, vagy azért, mert jön a front és fáj a feje. Egyiket sem kell átéreznem, ahhoz hogy felfogjam a "nem" jelentését.

2023. dec. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

14-es és 15-ös: Bocsi, de közel sem minden férfi retardált, tájékozatlan…

Körülöttem többeknek volt már epegörcsük, nekem sose, nem tudom, hogy pontosan milyen érzés, de elég csak annyit hallani, hogy nagyon fáj, és hányingerrel/hányással jár sokszor. De hogyne, majd nyomatom nekik, hogy de egyél, attól biztos jobban leszel, vagy nem is fáj az annyira. Ne játsszuk már a hülyét! Ha görnyed a párod a fájdalomtól, akkor fel kéne fogni, hogy nem alkalmas időpont a közeledésre. De nemet lehet mondani pusztán csak a vér miatt is, és én pl. nőként is megértem, akár kapcsolatban, akár szexes történetben, ha egy férfi nem szeretne ilyenkor, eszembe sincs megsértődni. Az, hogy ki hogy kívánja ilyenkor is, más lapra tartozik, a saját párodat meg ismerned kell nagyjából, hogy tudd, lehet-e esély szexre vérzés alatt. De ha ált. igen, akkor is vedd tudomásul, ha vannak kivételes helyzetek, amikor nem, mert mondjuk épp erősebb a vérzés.

2023. dec. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
23%

16#


Nem tudom mièrt nekem ìrod ezt. Èn arra vilàgìtottam rà, hogy van olyan nő aki menstruàciò alatt mèg jobban igènyli a szexet mint amùgy.


Sok nő meg a szexre sem bìr gondolni ilyenkor.

2023. dec. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 October15 ***** válasza:
100%
14. 15. Van aki képes az empátiára...
2023. dec. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
96%

#18 Többek között te is azzal jöttél, hogy "nekünk" férfiaknak nehéz eligazodni a nőkön. Nem olyan bonyolult az, legalábbis ebben a kérdésben. Mentségedre szóljon, te legalább nem azt adtad elő mellé, hogy a férfiaknak esélye sincs tudást szerezni.

Azt vettem le, hogy neked kb meglepő volt, hogy az exed akart szexelni menstruáció alatt. Ami nem fogom fel, hogy miért hihetetlenül meglepő. El nem tudom képzelni, hogy valaki, aki már tud nemi életet élni, nem tudja lefuttatni agyban, hogy "hm, nem ugyanúgy működik az összes nő".

A kérdésben pl a kérdező elég világosan leírta, hogy ő amúgy elég egyértelműen a párja tudtára adta az adott szituációban, hogy nem akar szexelni, te meg úgy adod elő, hogy ezt meg kell beszélni, hogy a kérdező SOHA nem akar menstuációkor szexelni.

1. Mit kell ezen megtárgyalni? Épp nem kívánja, menstruál. Pont. Azt kell megbeszélni, ha ettől függetlenül van valami gond, újdonságra vágyik valaki. A megbeszélés egy hosszabb dolog. Ha valaki valamikor nem akar szexelni, akkor megmondja, hogy nem, meg esetleg azt, hogy miért. Nem kell megérteni, hogy miért, csak el kell fogadni, hogy hát ok, akkor most nem.

2. "Soha". Miért pont soha? Miért kell ezt leszögezni? Az a lényeg, hogy akkor épp nem.



Egyébként észrevettem, hogy mi a baj nagyon sok férfival. Sokan nem tudják felfogni, hogy nem ugyanúgy működik az összes nő. Ez nem értem miért van, amikor a férfiak se ugyanolyanok, józan ésszel rá lehet jönni, hogy hát valszeg a nők se úgy kerültek a világra, hogy ctrl+c, ctrl+v. Aztán van, aki ezt már meghaladta, de az nem jut el az agyáig, hogy az a szerencsétlen nő, akivel összejött, nem folyamatosan működik egyféleképpen, hanem így vannak érzései, az befolyásolja, stb.

2023. dec. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!