Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ez?? Privátban tök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez?? Privátban tök jól elbeszélgetek valakivel, és akkor ezt kell kapni a másiktól?

Figyelt kérdés

Beszélgettem itt egy fiúval privátban, és tök jól indult az egész, tényleg, semmi szexuális célzat, semmi perverz tolakodás, normális kommunikáció, és még azt is elárulja, hogy ő még életében nem nyalt ki egy lányt sem, és nem is látott élőben meztelen lányt, plusz még szűz is, majd ezután képeket kér, és szexchatelni akar.


Ez miért jó nekik? Én már majdnem megsajnáltam, és majdnem több mindent is elárultam magamról, mert azt gondoltam, hogy na végre valaki nem azzal kezdi, hogy bekapom e neki, vagy találkozzunk, hanem normális kommunikál, és csak barátilag. Nekem is jól esett volna egy kis baráti beszélgetés, erre ugyanoda lyukadok ki, mint az előzőeknél, akikkel nem is beszéltem egy mondatot sem, mert már rögtön azzal kezdték, hogy idézem:


"dugjunk babám, meglátod milyen jó lesz", meg "én jobban ki tudlak elégíteni, mint a pasid" "küldök képet a farkamról, majd csekkold le" stb. hasonlók.



Ezeket azonnal tiltottam, erre most kifogtam egy olyan fiút, aki csak szórakozik, pedig már napok óta beszélgetünk, és eddig semmi szexuális célzatú mondatot nem írt. Ma meg igen, már képet akar a mellemről, a puncimról stb.


Mikor kérdeztem tőle, hogy miért nem élőben ismerkedik, azt hittem, hogy csak félénk, de ezek után már azt kell mondjam, hogy szerintem csak szimplán ugyanolyan perverz, mint az eddigiek, max most vagy én voltam butább, vagy ő ravasz, hogy ezt napokig el tudta húzni.


Nekem ez baromi kellemetlen, mással is volt hasonló? Mert nem ismerkedni járok ide, hanem ha unatkozom, vagy valami komolyat is akarok kérdezni, meg válaszolok egy két kérdésre, de ennyi.


Lányok, hasonló volt már?



2023. dec. 3. 21:30
1 2 3
 21/26 October15 ***** válasza:
85%
19.: Ismerős de sajnálatból még soha. :D Inkább akkor ha nagyon kellett neki a pozitív megerősítés.
2023. dec. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
30%

Ez a baj, hogy az összes csaj csak húzza szegény agyát. Szerinted a férfiak nem szeretnének olyan üzenetet kapni amikor beléptek, hogy “Küldtem egy képet a mellemről, majd csekkold” vagy “jobban lecuppantalak mint a csajod, csak írj mikor/hol”


De nem kapnak, úgyhogy próbálkoznak ahogy tudnak. Elhiheted, van jobb dolga mint hogy meghallgassa mi a legújabb pletyi a sulidba/melódba.


Meg arra is nagyon szórakoztató válaszolgatni hogy “Mizu? Semmi; hogy vagy? Jól; Milyen napod van? Okés; Mit csinálsz? Semmit”


De ne adj isten valami nem abszolút üres kérdést tesz fel, akkor kiakadunk, hogy jaj de tapintatlan, minden pasi ilyen? Jaj.


Kis önreflexio hölgyeim! Ne csak sminkeléshez nézzünk már tükörbe

2023. dec. 4. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 October15 ***** válasza:
64%

22.: Az elején azt hittem, hogy épp ironizálsz, de sajnos csak gyökér vagy... :(


Nem, nem igazán akarok kéretlen nude-okat kapni random csajoktól. Nem azért mert bármi problémám van a nude-okkal, hanem mert kibszott baltásgyilkos vibe-ja lenne.


Képzeld el vannak emberek akik tudnak anélkül beszélgetni, hogy 5 perc után a dugásra terelődne a téma, sőt olyanok is akik és most kapaszkodj meg, NEM A SZÁJBAQRT GYK-N AKARNAK BECSAJOZNI! Pls... a GYK a wish-es 4chan b/random mi a fszért akarna BÁRKI itt csajozni?

2023. dec. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
24%
Pont az ilyenek miatt, már egyetlen privátra sem válaszolok itt. Aki normálisnak indul, hamar kiderül, hogy ő sem az. Kár az időért, amit ezekre pocsékolunk. L.
2023. dec. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Vigasztaljon hogy én férfi létemre is kapom ilyen privát üzeneteket, amikor valamir aválaszolok de nem írom oda hogy ffi vagyok.

Amikor válaszolok neki hogy dugja fel magának vagy a kazedbe adom a saját farkad , és itt persze látják hogy férfi vagyok.

Erre olyan gyalázkodó válasz jön hogy prat már jelentettem és azt hiszem kitiltották innen.

2023. dec. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 October15 ***** válasza:
67%
25. I feel u bro... Az egy külön csodás dolog. Na olyankor kellene küldeni egy kéretlen dick picet, csak ahhoz nem elég nagy a fszom, sem képletesen sem szó szerint, de ja... ha eleget GYKzik az ember akkor előbb vagy utóbb becsúszik.
2023. dec. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!