Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ez?? Privátban tök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez?? Privátban tök jól elbeszélgetek valakivel, és akkor ezt kell kapni a másiktól?

Figyelt kérdés

Beszélgettem itt egy fiúval privátban, és tök jól indult az egész, tényleg, semmi szexuális célzat, semmi perverz tolakodás, normális kommunikáció, és még azt is elárulja, hogy ő még életében nem nyalt ki egy lányt sem, és nem is látott élőben meztelen lányt, plusz még szűz is, majd ezután képeket kér, és szexchatelni akar.


Ez miért jó nekik? Én már majdnem megsajnáltam, és majdnem több mindent is elárultam magamról, mert azt gondoltam, hogy na végre valaki nem azzal kezdi, hogy bekapom e neki, vagy találkozzunk, hanem normális kommunikál, és csak barátilag. Nekem is jól esett volna egy kis baráti beszélgetés, erre ugyanoda lyukadok ki, mint az előzőeknél, akikkel nem is beszéltem egy mondatot sem, mert már rögtön azzal kezdték, hogy idézem:


"dugjunk babám, meglátod milyen jó lesz", meg "én jobban ki tudlak elégíteni, mint a pasid" "küldök képet a farkamról, majd csekkold le" stb. hasonlók.



Ezeket azonnal tiltottam, erre most kifogtam egy olyan fiút, aki csak szórakozik, pedig már napok óta beszélgetünk, és eddig semmi szexuális célzatú mondatot nem írt. Ma meg igen, már képet akar a mellemről, a puncimról stb.


Mikor kérdeztem tőle, hogy miért nem élőben ismerkedik, azt hittem, hogy csak félénk, de ezek után már azt kell mondjam, hogy szerintem csak szimplán ugyanolyan perverz, mint az eddigiek, max most vagy én voltam butább, vagy ő ravasz, hogy ezt napokig el tudta húzni.


Nekem ez baromi kellemetlen, mással is volt hasonló? Mert nem ismerkedni járok ide, hanem ha unatkozom, vagy valami komolyat is akarok kérdezni, meg válaszolok egy két kérdésre, de ennyi.


Lányok, hasonló volt már?



2023. dec. 3. 21:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez itt jellemző.


Igazából azért mert valaki pár napig normális volt, még nem jelenti azt, hogy valójában tényleg az. Ilyenekbe bele fog futni mindenki aki nőnemű személy. Én például többször kaptam már olyanoktól intim képet akikkel beszélgettem itt, de egyik személytől sem kértem úgy, hogy "na küldj erről meg arról".. szerintem az ilyen amúgy is illetlen dolog. Ha ilyesmi a cél és a másik fel szeretne izgatni akkor úgyis küld magától, de kérni szerintem nem egy férfias dolog.


Szóval nem voltál buta, csak el kell fogadni, hogy a legtöbben itt egy nőből csak azt akarják, hogy legyen mire kiverni és más nem igazán érdekli őket.

2023. dec. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
A kedvencem, aki megkérdezte, hogy most már küldök-e képet a mellemről, mert már 2 órája beszélünk... 😅
2023. dec. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Most is folyamatosan kapom a privát üzeneteket, de szerintem ezt már ilyen szívatás jelleggel. Komolyan ezen élvezkednek emberek. 🙄
2023. dec. 3. 22:00
 4/26 anonim ***** válasza:
49%
Azért kapod, mert most minden lovag meg akarja mutatni, hogy ő persze nem olyan. A férfiak szeretnek rámenni egy lányra aki épp maga alatt van, vagy valami történt vele, mondván.. hogy áh egy könnyű préda.
2023. dec. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
62%

Abban azért nincs olyan nagy meglepetés, hogyha elkezdesz szex témában beszélgetni egy fiúval és jól alakul akkor próbálkozik.

A kapcsolatok is így alakulnak ki.

Lehet nemet mondani, ilyen egyszerű.

2023. dec. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem szexuális dolgokról beszélgettünk az elején, azt is ő hozta fel ma.
2023. dec. 3. 22:21
 7/26 anonim ***** válasza:
64%
Te írtad, hogy itt kezdtetek el beszélgetni, márpedig ez a szexuális kategória.
2023. dec. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 October15 ***** válasza:
100%

Azért ott már gyanakodtam volna, hogy közli, hogy még nem nyalt ki lányt. :D


Jó kérdés hogy ilyenkor mégis mi a fszomra gondol a költő. Persze majd egy csaj azt mondja egy GYK-s pü-re hogy persze már megyek is és rádűlök... XD Meg ha már úgyis ott tartunk akkor a bikasiklóim nem idegbetegek, megyek megetetem az unkornist és eltakarítom a ház elől a piros havat mert qrva sok esett.

2023. dec. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Privátban kezdtünk el beszélgetni, akkor, amikor ő rám írt, de nem a szexualitás kategóriában írtam egy kérdésre választ, hanem a felnőtt párkapcsolatok kategóriába volt feltéve egy kérdés (nem másolok ide linket), amire válaszoltam, és azzal a kérdéssel kapcsolatban írt rám privátban.
2023. dec. 3. 22:28
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Kedves lány vagy, ne hagyd hogy az ilyen elszomroítson!
2023. dec. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!