Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ez?? Privátban tök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez?? Privátban tök jól elbeszélgetek valakivel, és akkor ezt kell kapni a másiktól?

Figyelt kérdés

Beszélgettem itt egy fiúval privátban, és tök jól indult az egész, tényleg, semmi szexuális célzat, semmi perverz tolakodás, normális kommunikáció, és még azt is elárulja, hogy ő még életében nem nyalt ki egy lányt sem, és nem is látott élőben meztelen lányt, plusz még szűz is, majd ezután képeket kér, és szexchatelni akar.


Ez miért jó nekik? Én már majdnem megsajnáltam, és majdnem több mindent is elárultam magamról, mert azt gondoltam, hogy na végre valaki nem azzal kezdi, hogy bekapom e neki, vagy találkozzunk, hanem normális kommunikál, és csak barátilag. Nekem is jól esett volna egy kis baráti beszélgetés, erre ugyanoda lyukadok ki, mint az előzőeknél, akikkel nem is beszéltem egy mondatot sem, mert már rögtön azzal kezdték, hogy idézem:


"dugjunk babám, meglátod milyen jó lesz", meg "én jobban ki tudlak elégíteni, mint a pasid" "küldök képet a farkamról, majd csekkold le" stb. hasonlók.



Ezeket azonnal tiltottam, erre most kifogtam egy olyan fiút, aki csak szórakozik, pedig már napok óta beszélgetünk, és eddig semmi szexuális célzatú mondatot nem írt. Ma meg igen, már képet akar a mellemről, a puncimról stb.


Mikor kérdeztem tőle, hogy miért nem élőben ismerkedik, azt hittem, hogy csak félénk, de ezek után már azt kell mondjam, hogy szerintem csak szimplán ugyanolyan perverz, mint az eddigiek, max most vagy én voltam butább, vagy ő ravasz, hogy ezt napokig el tudta húzni.


Nekem ez baromi kellemetlen, mással is volt hasonló? Mert nem ismerkedni járok ide, hanem ha unatkozom, vagy valami komolyat is akarok kérdezni, meg válaszolok egy két kérdésre, de ennyi.


Lányok, hasonló volt már?



2023. dec. 3. 21:30
1 2 3
 11/26 October15 ***** válasza:
62%

Engedd el, GYK alapszabály hogy ami GYK-n van az ott is marad és ha lehet akkor inkább még ott se. :D


Amúgy olcsón megúsztad, pár nap után én már rég szét trollkodtam volna kéretlen deck [terasz] pic-ekkel, esetleg pár szándékosan félreérthető hosszú leírás arról hogy mekkora a kígyóm, majd küldök egy képet ahol éppen nem tudom lehámozni a jószágot a mikrofonálványról.


Maradjunk annyiban hogy sokféle barom állat van GYK-n aki a kígyójával zargatja a csajokat. :D

2023. dec. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
92%
Tegnap arra keltem fel, hogy ugyan az a pali 11x(!!!!!) valaszolt ugyanarra(!!!!!!!!) az uzenetemre :)
2023. dec. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Akkor legalább nem csak én kapok ilyen üzeneteket. Mondjuk ez sem vidít fel.
2023. dec. 3. 22:44
 14/26 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy így jártál, de azért ne csüggedj, biztosan lesz jobb is. :)
2023. dec. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 October15 ***** válasza:
100%
12.: Oké ha valami akkor ez overkill. :D
2023. dec. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem alapból erre utazott, csak már tanult belőle, hogy ha ezzel kezd nem működik. Ki épített egy kis bizalmat, hátha így hamarabb belemész. Látható, hogy egyébként félig sikerült is, hisz már kezdted megsajnálni. Szerintem ha később jön ezzel elő még küldtél is volna neki. :D
2023. dec. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 October15 ***** válasza:
80%
16.: Azért a megsajnálás és a nude között van pár lépcsőfok. Lehet hogy ez egy picit végletes lesz de: a csajok akik lazán küldenének nude-ot valszeg nem sajnálnák meg, aki meg megsajnálná az valszeg nem szokott nude-ot küldözgetni.
2023. dec. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
12, szerintem az nekem is irogatott, egy ido utan mindig torli magat es uj fiokot vsinal
2023. dec. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
97%
#17 Elméletben igen, a gyakorlat más. Kaptam már kéretlenül is nudot olyan lánytól akiről soha nem gondolnád, hogy ilyet csinál.
2023. dec. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
27%

De mégis mire számítasz egy ősrégi, anonim oldalon? Ide jár egy kedves, intelligens szőke herceg, aki kifinomult, szociálisan érett, hogy egy random lányra ráírjon és kellemesen elbarátkozzon vele? Annyira abszurd, annyira nem valószínű! Erre számítanod kell, hogy ha itt valaki rádír, az nem lesz egy leányálom! Ha erre van ideje, energiája, kedve, hogy egy teljesen ismeretlennek írjon egy privát üzenetet, akikről semmit nem tud, ne várj már semmit könyörgöm! Ne legyél ennyire naív. Ha ismerkedni akarsz élőben, akkor tedd ott, vagy minimum egy olyan oldalon/appon ahol legalább látod a másikat, pár infót róla, ami alapján azt gondoljátok, érdemes szóba elegyedni. Komolyan kis érettséget, mielőtt itt azon pillázol, hogy jajj, csúnya emberek próbálkoznak az anonim oldalon...

¯\_(ツ)_/¯

2023. dec. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!