Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy pasaival nagyon jókat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasaival nagyon jókat elbeszélgettem a szexről(is)?

Figyelt kérdés

Akkor ha taliról van szó, miért mondja le?

Mindig mondja hogy szetetne talizni. És mikor lehetne, lemondja.Már taliztunk egyszer

Utána is keresett, de mostanság hanyagol. Lehet amiatt mert én érzelgősködtem neki? Mert lemondta a talikat mindig. Vagy mi van?


2021. márc. 29. 02:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Üdv. a net világában, kis rutinnal majd megtanulod szűrni a kamusokat, most is belefutottál egybe, ez van.
2021. márc. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
velem randizz édes
2021. márc. 29. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesitménykényszere is lehet
2021. márc. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos magába.... azért mert eltudsz neten írogatni/beszélgetni valakivel még nem jelent semmit...a testi érintés az élőben levő kontakt teljesen más mint a virtuális világ és azért ott az ember nem tud elmenekülni a szembenézéstől..mármint persze befejezheti a beszélgetést, elsétálhat nem így értettem. Szóval lehet ezért.

vagy csak megunta.

2021. márc. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nos több oka lehet:

-tetszel neki, de teljesen beszart, nem tudja hogyan tovább, és fél

-első találka után rájött, hogy nem tetszel neki, csak nem akar megbántani

-egyik sem, csak egyszerűen tényleg nem ér rá

2021. márc. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!