Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Ilyenkor nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Ilyenkor nem érzitek magatokat átverve/kihasználva? Ez nem csalódás?

Figyelt kérdés
Párcserénél nem rossz, amikor a párotoknak nagy farka van (mondjuk 18cm körüli) és a másik férfinak meg, akivel ugye ti szexeltek, kicsi (pl 12cm körüli)?

2023. dec. 1. 15:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hat kicsi. Utána még egyszer kaptam tőle egy képet, az akkori partnere farkarol, h na az már az nem úgy mint az enyém..
2023. dec. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ilyen kerdest altalanan az ir ki, aki a 12 centiserol azt hitte hogy o a meno mano, aztan szembeseult hogy a parja a masik pasitol nagyot elvezett.
2023. dec. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

#12

Nem.

2023. dec. 1. 22:23
 14/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk, engem az is meglepett rendesen, hogy a 18 cm nagynak számít. Eddig azt hittem, hogy átlagos, de hát akkor ezek szerint nekem nagyon nagy van, én mondjuk még egyszer se mértem, csak a barátnőm, de azt hittem, és azt hiszem, ő is csak játékból.

De hiába a legnagyobb fasz, ha csak egy uborka, és nem gond, ha kicsi, ha nagyon pajkos, ill. nem csak a fasznak van technikája, varázsa.


Tehát nem a méreten kell görcsölni, persze a bazilikai nagyharangban a fogpiszkáló nem rúg labdába.

2023. dec. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!