Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csalódtatok már kiszemelt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódtatok már kiszemelt fiúban/lányban?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy csinos, jó megjelenés/ sármos, udvarias a randin minden klappol. Mikor viszont a sexre kerül a sor nem azt kapod amire számítottál. Nagy csalódás az egész.

2023. okt. 16. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Volt már ilyen, nagyon szép, pörgős életvidám csaj, gondoltam az ágyban is milyen jó lesz. Ehelyett pont az ellenkezője lett.
2023. okt. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Volt, hasonlóan mint az elsőnek.
2023. okt. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Igen. Nem minden a külső! Meg pár randi sem! Sok múlik a szexen, akárki akármit mond! Ezért nem érdemes sokáig várni vele! Ha nem is az elsőn, de a második vagy harmadik randin érdemes kipróbálni egymást! A későbbi csalódások elkerülése végett...
2023. okt. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Kellemes csalódás is ér? Visszahúzodó kis muja csajszi volt. Szexben meg olyan kis vadmacska hogy a nagy domináns exemre 3x rávert.
2023. okt. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Természetesen pozitív csalódás is jöhet!
2023. okt. 16. 09:02
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

a szexig nem jutottunk el.

probaltam randira hivni, parszor osszefutottunk a varosban, legtobbszor ittasan, jo fejnek tunt, csinos is volt, aztan jozanul egy tajparaszt volt, full bunkon koptatott le, pedig reszegen kb maszott ram (kis tulzassal)

nincs gond a kosarral, de nem hiszem, hogy ilyen nagykepu pokhendi modon kellene beszeljek a masikkal foleg, hogy elotte nap meg ...

2023. okt. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én egyszer összejöttem egy "csúnya" lánnyal. Viszont az ágyban first class!

Sokáig összejártunk csak sexelni. Az utcán nem mertem vele mutatkozni.

Tudom, hogy szemét dolog volt tőlem, de ez már történelem. Volt olyan is, hogy csinos lány minden ok. a sexre kerülne a sor kiderül, hogy ápolatlan kellemetlen illatú a puncija a felekén a szőrben a betyárkörte! Soha többet nem találkoztunk.

2023. okt. 16. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!