Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiszemeltedre szoktál maszturb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszemeltedre szoktál maszturbálni?

Figyelt kérdés
Van mondjuk egy kiszemelted (szerelmes is vagy belé) és esetleg találsz róla fantáziát jobban kedvelő képeket. Inkább valami másra maszturbálsz vagy mindig csak rá? Esetleg vegyesen? Nem érzed magad kellemetlenül ha rá?

2023. júl. 24. 09:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Ameddig nem feküdtünk le, addig nem fantáziálok róla, utána meg inkább megvárom, hogy együtt legyünk, mintsem egyedül rángassam a bohócot.
2023. júl. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Masztizok rá is,meg másokra is, és ha találkozunk, eszembe jut milyen volt és miket fantáziáltam róla,magamban jót mosolygok,mi lenne , ha tudná ,mire gondolok most és akkor...
2023. júl. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező, jól sejtem, hogy még nem volt párod? Mert másképp nem tudom elképzelni, miért találod a másikra nézve lealacsonyítónak, ha szexuális vágyaid és fantáziáid vannak az irányába. Próbáld meg kigyomlálni magadból ezt a hozzáállást, mert párkapcsolatban komoly gondjaid lehetnek belőle, ha az agyad ahhoz szokik hozzá, hogy a szíved szerelmét kihagyja a szexuális dolgokból.
2023. júl. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kiverjük a kiszemelt nőre.
2023. júl. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Minek? Nincs értelme.
2023. júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
3: Ez igaz, viszont az nem hogy nem szoktam rá gondolva/nézve. Csak kicsit kellemetlenül érzem magam néha magamban ha találkozunk és ez eszembe jut mit gondolna erről.
2023. júl. 24. 22:19
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
Exemre intim képeire, masztis videójára vertem szakítás után kb. 1.5 hétig. Hiányzott a szex vele. 39/F
2023. júl. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze. De nem képeire, csak rá gondolok.
2023. júl. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Régebben igen, de most megismertem egy lányt, akire érdekes módon egyáltalán nem. És nem azért, mert nem találom vinzónak, sőt, de egyáltalán nem a szex érdekel vele. Inkább arról fantáziálok, hogy beszélgetünk, együtt sétálunk, hogy megölel, hozzáérek, stb.

Persze ha összejönnénk, idővel nyilván jönne a szex is.

2023. júl. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!