Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Randim lesz egy sráccal,viszon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randim lesz egy sráccal,viszont nem szeretnék neki csalódást okozni (?)

Figyelt kérdés

3 gyerekes,elvált anyuka vagyok. Ő szingli. Fél éve kezdtünk el beszélgetni és novemberben lesz az első találkozónk.


Eléggé szorongok a testem miatt,elhasználtnak érzem magam,nem szeretnék csalódást okozni a striáimmal,a melleimmel és a hegeimmel. Elmondása szerint őt ez nem zavarná,de én ettől függetlenül tartok tőle.

Főleg a melleim zavarnak a legjobban,nem túl nagyok sajnos,egyik nagyobb,mint a másik és ha előre dőlök,akkor mint az üres tejes zacsik😩 Egyszerűen nem tudom elképzelni,hogy ez vkinek tetszene. Melltartóban még elmegy. Amúgy igényes vagyok,a környezetem nem tart csúnyának,de ruhában egyértelműen jobban tetszem magamnak.


Mennyire lelombozóak ezek a tökéletlenségek egy férfinek,mikor szexre kerül sor?


2023. ápr. 18. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

téged akarlak, nem egy tökéletesre fújt szexbabát ;)


45/F

2023. ápr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kapkodjátok el dolgot...

Fél éve kezdtetek beszélgetni és csak novemberre tervezitek az első randit. Nem az a sietős pali.

2023. ápr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bár nekem csak egy gyerekem van, de ugyan ezekkel a gondolatokkal voltam elfoglalva egy randi előtt. Hidd el, jobban izgult mint én, amikor oda kerültünk. Ne félj, csak élvezd a helyzetet, hogy valakinek tetszel, és ne félj semmitől.
2023. ápr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2%
Hogy te nem vagy nő az is biztos.
2023. ápr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Novemberben találkoztok? Gyalog jön Afrikából?

Ne szorongj, arra gondolj inkább ami szép rajtad és lázba hozhatja :)

2023. ápr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamit te nagyon nem értesz! Ezek a tökéletlenségek egy férfinek,mikor szexre kerül sor, egyáltalán nem lelombozoak! (Esetleg utána!!) De ha az egyéniségeddel sikerült a randiig elvinned a történetet akkor reménykedhetsz, hogy ez nem lesz akadálya a vonzodásotoknak. (Ha lesz valami köztetek akkor ugyis le kell egyszer vetköznöd elötte. Hidd el, amiket leirtál azokkal nincs olyan nagy baj. Sok nö hodit ilyen testtel. Hajrá!!! Jo szexre fel!!
2023. ápr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézted el a hónapot? Április van egyelek meg... :D
2023. ápr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha nem 15 éves szinten megrekedt a pasi akkor tudja hogy néz ki a női test és elfogadja, sőt pont az tetszik neki.

Mondta, hogy nem zavarja. Mindazonáltal... novemberig több mint fél év... hát ja, bocs, de komoly téteket nem tennék rá hogy ebből lesz találkozó a valóságban 😂

2023. ápr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm szégyellte a mellét, ő melltartóban szeretkezett eleinte. A nő nem csak a szépsége, hanem a szexuális lelkesedése is, illetve, hogy amúgy milyen ember, mennyire érdekes, jószívű, kedves stb.
2023. ápr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%

Novemberig még el tudsz menni plasztikai sebészhez :D


Első randin meg nem biztos h le is kell vele feküdni..


nekem volt olyan h nem tetszettek a nő mellei, nem is volt jó a sex.. de ott eleve a csaj se hozott lázba mint egyéniség..


Másnál akiben látok fantáziát nemérdekelne hasonló, sőt még örülnék is mert énsem vagyok tökéletes.. és jó kemény is lennék :D

2023. ápr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!