Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak lányok, akiknek bejön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak lányok, akiknek bejön a bdsm és a fájdalom megélése, mutatása a partner előtt?

Figyelt kérdés

2023. nov. 27. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Igen bejön, többek között nekem is,de nem neked akarják máj mutatni 23/l
2023. nov. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, igen
2023. nov. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ez vonatkozik szervi fájdalomra is, pl. a "fáj a hasam" helyzetre?
2023. nov. 27. 14:47
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Igen akad. Találkoztam már ilyen nővel.
2023. nov. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen a baráti társaságomban is van ilyen lány.
2023. nov. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
Nincs ilyen. Ne trollkodjatok.
2023. nov. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
A fájdalom, mint szexuális inger nem értelmezhető a számomra, ha nincs mögötte egy másik ember, aki szándékosan okozza. Azaz semmilyen izgalmat nem érzek belső testi fájdalomtól, sem külső sérüléstől. De attól sem, ha valaki figyelmetlenségből meglök, lábamra lép stb. A fájdalom érzete másodlagos. Az igazán érdekes az, hogy van valaki, aki a saját öröméért bizonyos mértékű kárt tesz bennem. Ez a normál emberi kapcsolatokban tabu, de van egy jelentős emocionális mellékhatása. Nem tudom, hogy ez Stockholm-szindrómának számít e, de én ilyenkor azzal azonosulok, aki ezt teszi velem. Átragad rám az izgatottsága. Ezzel párhuzamosan kiszolgáltatott áldozatnak is érzem magam. Mintha egyszerre két lélekbe érezném bele magam és a testem azt a célt szolgálná, hogy az egyik uralomra tegyen szert a másik felett.
2023. nov. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Fenekelés pl pálcával, na az nagyon tud fájni, de élvezem.
2023. nov. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 40es sub nő vagyok, de nem volt még partnerem akit önmagában az, hogy fáj a hasam/fejem/ bármim felizgatott volna. Engem sem.

Az, hogy Ő okoz fájdalmat az igen. De ez alapvetően nem a fájdalomról szól amúgy sem :)

2023. nov. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem igen
máj. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!