Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domináns pasik, az a "jobb"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns pasik, az a "jobb" szub nő aki jobban bírja a kínzást, fájdalmat?

Figyelt kérdés
Tehát akit jobban tudtok kínozni? És ezt alapján is választotok párt? Ha igen akkor hogy hasonlítjátok össze a nőket, vagyis honnan tudjátok hogy melyiknek nagyobb a fájdalomtűrő képessége, melyik bírná jobban a kínzást?

2023. nov. 16. 09:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Az a jobb sub, aki kíváncsi, érdeklődő és szereti feszegetni határait. Ő maga kéri, hogy többet és erősebben, ha nem elég neki.
2023. nov. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

1

Oké, ezt értem, de ha mondjuk van két szub nő, mennyire számítana az hogy melyik bírja tovább, jobban stb.?

2023. nov. 16. 09:55
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért a BDSM nem csak abból áll, hogy verjük és kínozzuk a nőt. Nem ezen múlik.
2023. nov. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Amennyire. Nem ez számít. Ahogy az 1es írta.


A BDSM nem kínzás.

2023. nov. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
A bántalmazás, kínzás, számomra inkább a szadizmus kategória. Az alárendelt szerepet szeretem, de amit te írsz, az taszít.
2023. nov. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
És honnan látjátok hogy két nő közül melyik vevő rá? Lehet hogy az amúgy domináns csaj jobban vevő rá mint aki társaságban kifele inkább azt mutatja hogy szub?
2023. nov. 16. 10:03
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
2. válaszoló vagyok. Eleve egy dominánsan/kirívóan viselkedő nőről nehéz feltételezni, hogy sub lenne.
2023. nov. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

7

Na jó ez hülyén írtam bocsi, szóval úgy értettem hogy egy domináns csaj lehet jobban viseli a fájdalmat mint egy szub? Vagy általában a szub csajoknak pont ez miatt nagyobb a fájdalomtűrő képességük?

2023. nov. 16. 10:11
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

8. El vagy tévedve.


A szub iránt bizalmat kell kiépíteni a domnak, akinek a szub alárendeli magát, így a dom rendelkezhet vele.


És igen, egy kirívó nő nem hinném hogy szub lenne.

Én is csendes vagyok, picit introvertált. Bár belőlem sem nézik ki a nagy étvágyat.

2023. nov. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Viszont egy dom számára nagy kihívás egy dominánsan viselkedő, öntelt, nagyszájú lány betörése. Szép eredmény, ha sikerül meghunyászkodásra bírni és engedelmes subbá nevelni.
2023. nov. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!