Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domináns pasik, az a "jobb"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns pasik, az a "jobb" szub nő aki jobban bírja a kínzást, fájdalmat?

Figyelt kérdés
Tehát akit jobban tudtok kínozni? És ezt alapján is választotok párt? Ha igen akkor hogy hasonlítjátok össze a nőket, vagyis honnan tudjátok hogy melyiknek nagyobb a fájdalomtűrő képessége, melyik bírná jobban a kínzást?

2023. nov. 16. 09:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Mivel engem a DS ág izgat, nem az SM, ezért nem fájdalom alapján választok, hanem engedelmesség, odaadás alapján.
2023. nov. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem dehogy

Nem minden Sub mazo

És nem minden mazo sub

Ezt jobb ha észben tartod

Ezt nőként írom

2023. nov. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
87%

Általában ritka hogy 2 Sub nő közül lehet választani.


Az attól függ ki mit szeret csinálni egy subbal.


És igen ez szadizmus. Egy mazoista nő nem feltétlen sub.


Ha kínozni akarsz egy nőt mazoistát keress

2023. nov. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

a fájdalom az sm-hez, a szubság a ds-hez tartozik.

Nekem a ds ág a vonzó, azt választom, amelyik alárendelődőbb, engedelmeskedőbb, nevelhetőbb.


45/F

2023. nov. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 De La Cruse ***** válasza:
100%
Az odaadás a lényeg.
2023. nov. 17. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom én fiuként írok nekem csak alaklamanként van úrnőm és jól bírom a fájdalmat és úrnőm azt mondja ezért szeret jobban. Ezért foglalkozik még velem.
2023. nov. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

A fajdalom turo kuszob nem a legfontosabb legrelevansabb kriterium.


Azt valasztanam aki jobban be tud hodolni, engedelmesebb, alazatosabb.


Inkabb egy okos intelligens meg ha csak soft is, mint egy buta egyszeru mazoista.

2023. nov. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
100%

Engem a ds és az sm része is érdekel, és igen, számít, hogy hogy tűri a fájdalmat. Nem az egyetlen szempont, talán nem is a legfontosabb, de szempont.

Erőszakoskodni nem vagyok hajlandó, azokkal sem, akiknek amúgy arra lenne ígénye, ezért ha rosszul bírja a fájdalmat, akkor nem fog működni a viszony.

Ismeretlenül, tényleges teszt nélkül nem lehet megmondani, hogy ki bírja jobban vagy kevésbé. Ráadásul személyenként változó az is, hogy melyik testrészen milyen fájdalmat visel jól vagy rosszul.

2023. nov. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az a jobb, aki többfélére használható, és teljes mértékben alázatos.
2023. dec. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül az a jobb a szub nő, aki jobban bírja a fájdalmat. Én inkább azt mondanám, hogy az a jobb szub nő, akivel minél jobban egymásra tudunk hangolódni (érzelmileg, lelkileg).
2023. dec. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!