Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akarja, hogy elfenekelje...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja, hogy elfenekeljem, ha alacsony a fájdalomküszöbe? Mit kezdjünk ezzel?

Figyelt kérdés

A barátnőm néha durvábban szereti, hogy finoman fogalmazzak. Engem ez különösebben nem izgat, sose vágytam kifejezetten az ilyesmire, de végülis nem taszít, meg nem rossz az ilyesmi alkalmanként. De nem igazán tetszik, amikor elfenekelem. Mármint nem lenne baj magával a fenekeléssel, de mindig kéri, hogy erősebben csináljam, de annak mindig könnyezés meg sírás a vége, pedig csak tenyérrel szoktam. Ő szeretné, ha mást is használnék, de nekem annyira nem szimpatikus az ötlet.

Konkrétan az a baj, hogy amit még kibír könnyezés meg sírás nélkül, az neki nem elég izgató, kéri, hogy erősebben csináljam, de akkor meg könnyezik, leállok, folytatást akar, abból meg sírás lesz neki. Nekem teljesen elmegy a kedvem az egésztől, mert mégis miért akarnám, hogy sírjon...? Aztán meg ő is csalódott, hogy annyiban maradt.

Szerinte nem kéne foglalkoznom azzal, ha sír, van biztonsági szó, ha tényleg rossz, akkor majd mondja. Én meg utálom a könnyeket, lehangoló. Nekem az úgy a határ. Nem kell mindig a romantikus összebújás, tudok kifejezetten "durvább" lenni, úgy, ahogy szeretné, de nem szívesen megyek el addig, hogy könnyezzen miatta.


2023. nov. 21. 23:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Lehet hogy neki ettől élvezetes hogy sír és faj neki
2023. nov. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Fhu nekem anno exem volt ilyen, csak magas fájdalom küszöbbel, szerette hogyha jó erősen csattog, nekem mindegy volt, ha neki tetszik hát csinálom, nekem semleges volt.

Egyszer egy kicsit több erőt vittem bele, gondoltam úgyis szereti a fájdalmat, de az már kellemetlen volt neki, fel is kiáltott, pedig annyival nem tűnt erősebbnek az ütés, tekintve hogy egyszer sem ütöttem kifejezetten gyengén. De mindig kérdezgettem, hogy nem fáj, minden rendben, amit különösen élvezett, mert érezte a törődést, bár utána egyszer sem ütöttem meg, de olyan mély nyomot hagyott bennem, hogy mostmár csak az tud felizgatni, ha dominálhatok az ágyban.

2023. nov. 22. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

Volt szubom, aki szintén sírt. Ez vele járt, de elmondta, hogy izgatja, ha verést kap, s nagyon szereti a nyomokat.


Írj, ha gondolod

2023. nov. 22. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Mert izgató és jó érzés. Kellemes fájdalom.
2023. nov. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%
Nem illetek össze olyan férfi kéne neki aki nem sajnálja meg, es everi rendesen és még tetszene is hogy sír:) csak nem értem mért van az hogy ezek a nők az ilyen fiúknak jutnak
2023. nov. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

Mert élvezi. A fájdalom ugyanolyan hormonokat, kémiai anyagokat szabadít fel az agyban, mint az orgazmus (vagy a csoki :D). Van aki ilyenkor teljesen ki tud kapcsolni és lelkileg/mentálisan is pihentető számára egy ilyen fenekelés, vagy verés (akár más testrészen).


Az, hogy téged zavarnak a könnyek és mondjuk elveszi a kedved a szextől azt jelenti, hogy nem feltétlenül kellene kevernetek a kettőt. Próbáljátok meg, hogy csak fenekelés van, de nincs utána szex. Ha téged így is zavar, akkor lehet, hogy nem érdemes hosszú távon együtt maradnotok.

2023. nov. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

Minek szerencsétlenkedsz vele? Ja jól értem többször elmondta, hogy ő így akarja, ezt szereti, ne hagyd abba, folytasd stb stb. Te meg azon nyavalyogsz, hogy jaj, szegény sír. Aztán ideírod, hogy tudsz te ám durva lenni. Ja, persze, annyira durva vagy, hogy mindig mondania kell, hogy csináld, ne hagyd abba, így szereti.

Én azt nem értem, hogy te mit nem értesz ezen ha már százszor elmondta?

2023. nov. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#6 Az a baj, hogy szex nélkül őt se izgatja az ilyesmi. :/

#7 Én értem, hogy mit akar, de nem tudom neki megadni így ebben a formában. Nem tudom, de nálam a könnyek az ilyen határ. Ami a könnyek előtt van, azzal semmi bajom nincs. Ha máshol ütöm meg, azzal nincs bajom, mert attól nem sír. Azzal sincs bajom, amikor szeretné, hogy húzzam a haját, szorítsam meg a nyakát.

2023. nov. 22. 11:37
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért érdekes, hogy itt csak a pasi lehet a szemét. Ha ő akar valami extrémebbet erőltetni a csajára, akkor azért, ha a csaja erőltet valamit, ami a neki nem kényelmes, nem tudja megadni, akkor azért hibás.


Kérdező! Látom, hogy alapvetően nem a fenekelés zavar. Maga a sírás zavar, mint a tudat, hogy sír, vagy a könnyek látványa? Mert ha maga a látvány, akkor tud segíteni, ha bekötöd a szemét. Ha elég halkan sír, akkor észre se veszed így. Talán az nem hozna le az életről. Ő örülhetne, hogy elverted, te meg örülhetsz, hogy "nem sírt".

2023. nov. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%
#9 senki nem írta, hogy szemét a pasi. Csak ha a nő x-szer elmondja, hogy ne törődjön a könnyekkel mert neki így a jó, ő így tudja kiélni a vágyait akkor szerintem megoldás, hogy nem kell törődni a könnyekkel. Mert ideig óráig oké, szerelem stb...aztán majd jön valaki aki rendesen elfenekeli és a kérdező csodálkozni fog, hogy miért kötött ki más agyában a nője. És nem olyan durvaságot akar a nő ráerőlterni ami a pasinak fájdalmas, nem azt kéri, hogy a pasi élje meg a fájdalmat mert ő erre izgul hanem a saját fájdalmát kéri és kifejti, hogy ő ilyen, ez kell neki, ez izgatja.
2023. nov. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!