Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akarja, hogy elfenekelje...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja, hogy elfenekeljem, ha alacsony a fájdalomküszöbe? Mit kezdjünk ezzel?

Figyelt kérdés

A barátnőm néha durvábban szereti, hogy finoman fogalmazzak. Engem ez különösebben nem izgat, sose vágytam kifejezetten az ilyesmire, de végülis nem taszít, meg nem rossz az ilyesmi alkalmanként. De nem igazán tetszik, amikor elfenekelem. Mármint nem lenne baj magával a fenekeléssel, de mindig kéri, hogy erősebben csináljam, de annak mindig könnyezés meg sírás a vége, pedig csak tenyérrel szoktam. Ő szeretné, ha mást is használnék, de nekem annyira nem szimpatikus az ötlet.

Konkrétan az a baj, hogy amit még kibír könnyezés meg sírás nélkül, az neki nem elég izgató, kéri, hogy erősebben csináljam, de akkor meg könnyezik, leállok, folytatást akar, abból meg sírás lesz neki. Nekem teljesen elmegy a kedvem az egésztől, mert mégis miért akarnám, hogy sírjon...? Aztán meg ő is csalódott, hogy annyiban maradt.

Szerinte nem kéne foglalkoznom azzal, ha sír, van biztonsági szó, ha tényleg rossz, akkor majd mondja. Én meg utálom a könnyeket, lehangoló. Nekem az úgy a határ. Nem kell mindig a romantikus összebújás, tudok kifejezetten "durvább" lenni, úgy, ahogy szeretné, de nem szívesen megyek el addig, hogy könnyezzen miatta.


2023. nov. 21. 23:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
#10 De a szex nem csak a testiségről szól, nyilván arról is, de van érzelmi oldala is. Nem csak a fizikai fájdalom miatt lehet rossz a szex. Érzelmileg is rossz tud lenni. Nyilván, ha valakit taszítanak szex közben a könnyek, annak érzelmileg pocsék érzés, ha a párja sír, függetlenül, hogy a csaj akarta.
2023. nov. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Esetleg valami egyéb tipp azon kívül, hogy csak tegyem túl magam azon, ha sír, mintha ez ilyen egyszerű lenne? Plusz pont ha nem egészül ki a válasz azzal a megjegyzéssel, hogy szerencsétlen vagyok, meg emiatt fog félrekúrni a barátnőm.
2023. nov. 23. 00:22
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem illetek össze az ágyban ennyi.

Én még nem próbáltam sírásig soha de izgi lehet

2023. dec. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Hangosan kell valami zenét halgatni közben.

Hátulról meg nem látod ha sír és így nem is hallod.

2023. dec. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

#13 Ezen kívül minden más működik az ágyban... A baj a sírásnál kezdődik.

#14 Zavarja a hangos zene.

2023. dec. 17. 20:45
 16/17 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna a sírás, de barátnőm hiába erősen sub, elítél érte és amikor kijelentettem neki nagyon durván összevesztünk. Őt megerőszakolták korábban, úgyhogy őt azért érinti ennyire, de szerintem ha ez nem történt volna meg egy megerőszakolós szerepjátékban is benne lenne ahogy ismerem.
2023. dec. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Akkor csak te halgass zenét fülhalgatón. 😊😊

Jobb ötletem nincs.

Síráskor én is megállnék amúgy szerintem

2023. dec. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!