Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha van olyan ismerősöd, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van olyan ismerősöd, aki iránt érzel szexuális vonzalmat/vágyat, hogy viselkedsz a társaságában?

Figyelt kérdés

Tehát van felé irányuló szexuális vágyad, fantáziálsz is róla sokat, de nem akarsz tőle semmit (pl mert egyikőtök foglalt).

Hogy viselkedsz, ha találkoztok?

Ezek a vágyak utólag "esnek be" vagy már a találkozás pillanatában?


2023. nov. 15. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:
10%

Olyan nincs, hogy nem akarok tőle semmit, maximum nem lesz semmi.


Egyébként a tipik flört, poénkodás, hogy mindig mosolyogjon, nevessen, ha a közelemben van.


Ebből alapból az megy át, hogy jó érzés velem lenni.


És nyilván van bele csempészve erotikus humor is.


Változó, hogy mikor alakul az érdeklődés, de azt már egyből látom, ha az esetem a nő nyilván!

2023. nov. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Állandóan szívom a vérét

Onnan tudja hogy fszt akarok.

És meg is kapom.

Hogy ez hogy jött már nem emlékszem

2023. nov. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát van felé irányuló szexuális vágyad, fantáziálsz is róla sokat, de nem akarsz tőle semmit (pl mert egyikőtök foglalt).

Hogy viselkedsz, ha találkoztok?"

Ilyen esetben semmi észrevehető jelét nem adom annak, hogy szexuálisan is bejön az illető.

2023. nov. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Oda megyek hozzá és megmondom neki, tetszel, barátság extrákkal?
2023. nov. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Igyekszem sok időt tölteni vele , a szavaimmal és nézésemmel , viselkedésemmel , próbálom a tudtára adni hogy többet jelent számomra egy barátságnál .
2023. nov. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én igyekszem elkerülni hogy ezt mutassam is.
2023. nov. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálom nem a mellét nézni állandóan.
2023. nov. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt ilyen. Nagyon izgatott a csaj, de foglalt volt. Úgy hidaltam át, hogy találkozás előtt irgalmatlanul kivertem, ezért jóvas kevesebb vágy volt bennem, mint amennyi lett volna. Lassan már 2 éve nem láttam, plusz másfél éve van barátnőm, úgyhogy így már nem zavarna, ha újra làtnám.
2023. nov. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ahogy bárki mással aki szimpatikus. Azért nem egy társaság közepén kell kimutatni, mások irányába láthatóvá tenni hogy húúúúúú de csinálnék ezt-azt az adott illetővel.
2023. nov. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha van ilyen jó messziről elkerülöm vagy elnyomom. Egy idő után elmúlik és a probléma megoldódik magától.
2023. nov. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!