Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érzelmek belefolyása nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmek belefolyása nélkül lehet szexuálisan közeledni egy emberhez (online) és élvezni csak egymás társaságát?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, akivel szeretnék ilyen témákba belebonyolódni (online), de nagyon hamar "bekattanok" és többet látok bele abba, amit ad, vagyis amit adni tud/akar nekem. És eddig pofára estem csak és kezd tényleg fájni.


Sajnos mással ez könnyebben megy nekem (a szexualitás online megélése), mert ott érzem hogy valamit adna nekem az adott személy, de tőle meg nem szeretnék ilyen vonalon bármit is kapni.


2022. okt. 19. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetni lehet. Hogy te hogy tudod kezelni az érzéseidet, az már rajtad múlik.
2022. okt. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most egy konkrét személyről van szó?
2022. okt. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem sikerült érzelmek nélkül, pedig nem vagyok egy könnyen szerelembe eső típus. A pasi határozott fellépésével, szexi kisugárzásával nagyon megfogott, úgy feltüzelt, mint még senki, s persze viszont. Mi teljesen megbolondítottuk egymást, s a férfi is belémszeretett. Csak tőled függ, milyen szabályokat, határokat állítassz fel. Csak rajtad múlik, mennyire engeded be a pasit. Mivel az én esetemben mindig többet és többet akart belőlem, s persze én is, így idővel szépen leborult minden korlát.
2022. okt. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit takar nálad az érzelem, mert alapból, ha valaki izgat és jókat beszélgettek, flörtöltök, izgatjátok egymást, egy idő után hiányzik, vágysz rá stb...ezek is érzelmek, nem csak a nagy szerelem.
2022. okt. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet.


De olyan is előfordulhat, hogy nem tudod megkülönböztetni, letisztázni saját magadban, hogy épp csak a vele való levelezést élvezed, épp csak mint embernek szereted a társaságát, épp csak szexuálisan vágysz rá, vagy konkrétan többet érzel iránta mint kellene.


Tehát nagyon ingoványossá is válhat egy ilyen online beszélgetés.

2022. okt. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyénfüggő. Nekem volt olyan akivel önmagában a szexchat nagyon jó volt, de emberként nem volt maximálisan szimpatikus, és férfiként sem, nem kívántam a társaságát. És volt olyan is, akivel a szexchat tökéletes volt, és emberként, férfiként is eszméletlenül bejött, és kiválóan megértettük egymást. Abba is maradt mindkettő :D

Offline nem tudjátok megélni?

2022. okt. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Huh, magyarán kezdesz beszerelmesedni egy pasiba akit még ne mis láttál élőben... az álmoskönyvek szerint ez nem mindig jó ómen.
2022. okt. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7 honnan veszed, hogy nem látta élőben? Nem csak hogy látta, hanem valószínűleg egy ismerőséről van szó.
2022. okt. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!