Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet az, hogy felizgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az, hogy felizgat és rengeteget gondolok rá, és nagyon szeretek a társaságába lenni, de nem találom fizikálisan szépnek?

Figyelt kérdés

Max átlagosnak..


De ezt úgy, hogy eléggé jó a kémia közöttünk, az érdeklődésünk is egyezik, néha egymást idegesítjük eléggé, de ezen eddig átsiklottunk idővel


A szex az szintén nagyon jó


Jelenleg, szexkapcsolat az ami van közöttünk, de sokszor beszélgetünk mélyebbre menő témákról is, ami már-már a baráti kapcsolatoknál szokott előjönni, egy elég mély bizalmi viszony is ez


Komolyabbat nem tudok elképzelni vele emiatt, hogy fizikálisan max átlagosnak találom - van benne valami amire nagyon beindulok, de ugyanakkor ez az érzés is megmarad benne, hogy csak átlagosnak látom- de eszméletlen jól érzem magam mellette, talán ennyire jól még semmi nővel nem éreztem így magam


30F


2023. nov. 9. 15:04
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Te mit csinálnál ilyenkor?


Én most csak úgy vagyok vele, hogy megyek a flow-val aztán majd lesz ami lesz, élvezzük egymás társaságát

2023. nov. 9. 15:04
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem lehet mindenki modell alkat. Le kellett szállítanom az igényeimet nekem is, hogy feleséget találjak. Különben agglegényként halnék meg.65/F Azóta is vitáink vannak, hogy kiket nézek meg képeken, vagy az utcán. Sajnálom, de nekem ez az egy dolog okoz örömet, hogy a csajokat bámulhatom. Nem tudok róla lemondani, még az ő kedvéért sem.
2023. nov. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Te is csak egy átlagos ember lehetsz
2023. nov. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Mert jó a kémia. Van olyan, amit nem kell magyarázni és megfejteni, egyszerűen elég, ha csak élvezed.
2023. nov. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

3.

Hát nem világsztár vagyok, de nem is az a totál unalmas senki..a kettő között valahol.. De sokat dolgozok magamon, hogy kihozzam a legjobbat, nyilván nem milliomos családba születtem, így nekem kell összeraknom az életemet, nem számíthatok másra


4.

Jó de az állati ösztöneim meg azt mondatják, hogy még azért randizgassak másokkal is mert ők meg lehet jobban bejönnének


Igaz, az egy másik kérdés, hogy lesz e valaki akivel szintén ennyire jó e a kémia

2023. nov. 9. 16:04
 6/13 anonim ***** válasza:
Jajj de ismerős...és én sem tudom hova rakni.
2023. nov. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen. Megvolt köztünk a kémia. Rengeteget beszélgettünk, sokat találkoztunk vonzódtunk egymáshoz. Viszont fizikálisan nekem sem jött be annyira. Azóta is bánom, hogy elszalasztottam. Mert mit érsz egy bomba csajjal, ha nincs meg köztetek az a plusz pikantéria ami a mostani lánnyal megvan?
2023. nov. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

5# Lehet lesz jobb persze, vagy épp nem és később bánni fogod hogy elengedted azt a nőt akivel igazán jól érezted magad!

Egy kicsit "nézz tükörbe" te is. Lehetséges hogy olyan nők után ácsingózol akik max csak kihasználni fognak, de szeretni sosem!

2023. nov. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8

De ugy erzem alapvetoen jol nézek ki ,van egy ket szépséghibam amin dolgoznom kell de attol eltekintve sztem jo vagyok


5.nem akarom csak ugy elengedni meg adok neki egy eselyt

2023. nov. 10. 07:40
 10/13 anonim ***** válasza:
9#-es Nem ismerlek, így nyilvánvalóan nem tudok véleményt se alkotni. Viszont az ismerettségi körömben több olyan nő/férfi van aki bizony túl értékeli magát és épp ezért is vannak egyedül, mivel akit ők néznek ki maguknak azok valójában nincsenek egy szinten velük. Nem rábeszélni akarlak erre a nőre, mert ha nem tetszik, isten ments hogy összegyere vele, de simán lehetséges hogy nálad is az a helyzet amit a fentebb leírtam.
2023. nov. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!