Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baratnom megtámadott fizikális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnom megtámadott fizikálisan miután meglátta hogy munkatársammal írtam?

Figyelt kérdés

Baratnom féltékeny típus nagyon

Ma előtte instagrammoztam amikor elkerte a telefonom hogy megnézze a privát beszélgetéseim. Egy beszélgetés egy új (lány)munka tarsaal volt szó szerint annyi hogy nála van e a tollam mivel nem találtam. Válaszolt hogy igen mire én belikeoltam az üzenetet. Ez több napja volt. Semmi szándékom a munka társammal,es nem volt másról szó. Ő követ engem instan én öt. Baratnom ezt meglátta,többször egymás után felpofozott,kizavarr a szobából,gyomron rúgott,majd miután levettem a tőle kapott karkotot azzal szemen vágott hogy hogy mertem levenni. Mikor el akartam jönni megfenyegetett hogy nem mehetek,elállta az utamat,közben többször ököllel megütött,meg karmolt. Nem ütöttem vissza egyszer se se el loktem az ajtobol mire elesett,megpróbáltam kimenni utánam jött leszakította rólam a pólót,majd meglokott a lépcsőn alig tudtam tőle eljönni. Utána ram irt hogy mekkora egy szar vagyok es hogy tehettem ezt es ram pazarolta az idejét es mindennek vége mert nem szeret.

Szerintetek erről mi a véleményetek?

A beszélgetés tartalma valóban ennyi volt a lányról pedig tudott mivel elmondtam neki hogy odajött valaki dolgozni,és hogy ki.


2023. júl. 23. 07:56
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Egyszer mondta hogy előző barátjának a mellkasába szúrt egy kést egy heves veszekedés közepette ezért nem éreztem magam biztonságban. Ezért is akartam nagyon eljönni igazából. Mikor ezt közöltem vele kiakadt hogy ezt hogy hozhatom fel és én nem megyek onnan sehova amíg végig nem nézte a telefonom.
2023. júl. 23. 07:58
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Addig dobd meg lehet. Mert évből szokott az a híradó cikk lenni, hogy a 34 éves nő megölte a barátját féltékenységből…
2023. júl. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, ha tényleg vége mindennek, bár kétlem, hogy ez így lesz.

A bnőd egy idióta, így egyszerűen.

Kezeltetnie kéne magát sürgősen.

2023. júl. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hűha, soha nem csináltam volna ilyet. Beteg a lány. 31N
2023. júl. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Meneküli egy "ilyentől", és adni neki egy pszichiátria-címet.
2023. júl. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%
Kamu.
2023. júl. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki hogy vége. Ez beteg.
2023. júl. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

Bizonyíték gyűjtése -> feljelentés.


A nők manapság sokkal nagyobb állatok, mint a férfiak.

2023. júl. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
6. legalább gondolkodik :D
2023. júl. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
44%
Igen persze. Hogyne. Most jön majd a duma hogy küzdősportolt meg ilyenek. 😂 Menj strandra inkább, lángos, fagyi, foci. Hidd el sokkal jobb mint ostoba kamukérdéseket írogatni erre az oldalra.
2023. júl. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!