Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet az, hogy felizgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az, hogy felizgat és rengeteget gondolok rá, és nagyon szeretek a társaságába lenni, de nem találom fizikálisan szépnek?

Figyelt kérdés

Max átlagosnak..


De ezt úgy, hogy eléggé jó a kémia közöttünk, az érdeklődésünk is egyezik, néha egymást idegesítjük eléggé, de ezen eddig átsiklottunk idővel


A szex az szintén nagyon jó


Jelenleg, szexkapcsolat az ami van közöttünk, de sokszor beszélgetünk mélyebbre menő témákról is, ami már-már a baráti kapcsolatoknál szokott előjönni, egy elég mély bizalmi viszony is ez


Komolyabbat nem tudok elképzelni vele emiatt, hogy fizikálisan max átlagosnak találom - van benne valami amire nagyon beindulok, de ugyanakkor ez az érzés is megmarad benne, hogy csak átlagosnak látom- de eszméletlen jól érzem magam mellette, talán ennyire jól még semmi nővel nem éreztem így magam


30F


2023. nov. 9. 15:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

tudom, hogy ha sztár lennék akkor felértékelődnék, és azt is tudom, hogy van pár szépséghibám ami egy sztárnál nincsen.. de ettől eltekintve szerintem jó vagyok


Kaptam már jelzéseket olyan lányoktól akik szintén kifejezetten szépek voltak, igaz nem úszok az efféle megerősítésekben, csak hellyel közzel vannak ilyenek


A másik meg az, hogy külföldön sokkal szebb csajokkal matchelek mint itthon.. meg érdekesebbek is a külföldiek számomra, úgyhogy lehet inkább ebbe az irányba indulok el, ha itthon nem nyitott erre senki


Csak tudod az frusztrál, hogy "ne adj Isten" sikeres leszek, és akkor el tudom képzelni, hogy jön ez az "lám lám.. nekem mindig is tetszettél" duma, jobbról balról


Ez egy kicsit frusztrál, de ez is egy tipikus emberi tulajdonság

2023. nov. 10. 09:38
 12/13 anonim ***** válasza:

Az hogy matchelsz valakikkel még nem igazán jelent semmit!

Szintén személyes tapasztalat hogy a jó pasiknak, élőben is a jó csajoknál is sikerük van.

A társkeresőkön sok a robot profil, van aki mindenkit jobbra húz és hasonlók.

De ettől függetlenül próbálj olyanokkal ismerkedni akik tetszenek neked, aki meg annyira nem, azoknak meg inkább ne is rabold az idejét, mert az a másikkal szemben nem korrekt. :)

2023. nov. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nem matchről beszéltem, pár évvel ezelőtti állapotról, amikor még kevésbé voltam stresszes, akkori időszakről, élőben is volt sikerem


Talán most kezd visszajönni ez az állapot, ennyi önfejlesztés után de sztem még messze vagyok tőle


Köszi, úgy lesz

2023. nov. 10. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!