Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nővel sokat foglalkozol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nővel sokat foglalkozol, úgy értem mindig a társaságában vagy, akkor ha adsz neki egy kis "időt" és úgymond nem nagyon foglalkozol vele akkor lehet ennek pozitív hatása? Hogy utána majd jobban fogadja a közeledésed ?

Figyelt kérdés
Én alapból nem csinálnék ilyet csak úgy vettem észre hogy megunta már a dolgot.
2023. júl. 13. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megunta a dolgot, akkor bizony végérvényesen sok időt kell neki adni. Keress olyat, aki nem un és élvezi, hogy a közelében vagy.
2023. júl. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A vasat addig kell ütni amíg meleg :) viszont ha jéghideg akkor hiába suhogtatod a kalapácsod, merő időpocséklás. Ha a csaj eddig nem fogadta a közeledésedet, akkor nem fogja az után sem hogy "időt adsz" neki (csak örül neki hogy legalább egy kis időre leszálltál róla).
2023. júl. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet velük játszani.
2023. júl. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet senkivel játszani, ezt a káros felfogást el kéne már felejteni.
2023. nov. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4

Az élet, a szexuális élet egy taktika, játék, huza-vona ...

2023. nov. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5. Nem, nem az. A filmekben talán de a valóéletben mások érzeseibel játszani káros és gyerekes. Egy egészséges ember ilyet nem tesz.


Mégis ki akar ilyet? Miért jönne össze valaki egy olyan emberrel aki még az érzéseit se tiszteli? A gyenge emberek játéka. Sajna most nagyon divatos lett pl tiktokon hirdetni "oktató" videókkal hogy használj ki valakit teljesen érzelmileg, hogy tipord a porba. Az ilyen embereket nem lehet komolyan venni. Ha a saját személyiségeddel nem tudod megfogni akkor inkább hagyd és ne tedd tönkre mások életét.


Azon kéne elgondolkodni hogy másnak megy enélkül, nektek miért nem?


Egyszer kérdeztem meg valakit de csak egy nárcisztikus, semmitmondó válasznak nem mondható kérdés kikerülést kaptam. Ő nagyban veregette a vállát milyen okosat mondott mindenki más meg lenézte és sajnálta.

2023. nov. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Mielőtt tovább folyna ez az eszme csere (érdemes egyébként erről beszélni), tisztázni kellene mit értünk pontosan játék alatt, mert amíg ez nem egyértelmű, addig lehet egy véleményen vagyunk mégis "vitatkozunk".

2023. nov. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!