Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha egy pasit ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy pasit ez izgat, számotokra ez tud pozitív lenni? /F

Figyelt kérdés

Én soha nem cigiztem, nem is akarok. Az viszont nagyon beindít és felizgat, ha egy lány dohányzik. Nem feltétlen rendszeres dohányosra gondolok, illetve nem is arra hogy meglátok valakit az utcán aki cigizik, arra egyből felizgulok.


Hanem pl ha olyan lány csinálja akihez érzelem köt vagy vonzódom hozzá nagyon, és mondjuk kettesben vagyunk.


És igen, tudom, hogy élőben is tetszik, nem csak gondolatban, mert már kipróbáltam és hihetetlenül jó élményt nyújtott. Tetszett, hogy egy ártatlan kinézetű lány “bemocskolódik” a cigi által és jó volt vele utána csókolózni is, tetszett, hogy érezhetem rajta ezt a szagot amivel “bemocskolta” magát.


Persze lehet az nem jönne már be, ha valakinek rendszeresen ilyen szaga lenne, de ezt a lányt tudtam milyen mikor nem csinálja, mert nem dohányzott rendszeresen egyáltalán, és olyan különleges alkalom volt hogy most ilyen a szaga.


Illetve azt még fontos megjegyeznem, hogy soha senkit nem akarnék rávenni, hogy miattam tegye meg. Tehát ez csak olyannal izgat aki önmagától is hajlandó néha rá gyújtani, és nem csak a kedvemért teszi.


És arra vagyok kíváncsi, hogy úgy átfogóan a lányok ezt pozitívnak, negatívnak vagy semlegesnek érzik-e hogy engem ez nagyon izgat.


Illetve azt is fontos megjegyeznem, hogy azt sem akarnám, hogy bárki miattam gyakrabban gyújtson rá, fontosnak tartom a mértéket, illetve ha pl ez csak havi egy alkalommal történik meg, pont hogy jobban izgat az alkalom különlegessége miatt


2023. máj. 11. 07:54
A kérdező szavazást indított:
Pozitív
Semleges
Negatív
14 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Red flag, az életben nem gyújtanék rá senki kedvéért.
2023. máj. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem olvastad el amit írtam?
2023. máj. 11. 08:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kettyósság, miért lenne ez pozitív? Ha nem is akarod feltétlen kiélni, értelme sincs.
2023. máj. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
😂😂😂 ez jó
2023. máj. 11. 08:17
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Mi olyan vicces? A helyedben én elásnám magam.
2023. máj. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De ha erről szól az egész posztod akkor miért kéred ki magadnak hogy "Én soha nem cigiztem, nem is akarok."? Döntsd el, mi az attitűdöd mert így egyelőre egyik tábor se fog azonosulni veled.
2023. máj. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Negatív. Undorodom a dohányzástól, szóval esélytelen nálam. Ha tippelnem kéne, olyasmi személyiség vagy, aki megemlíti ártatlanul, hogy valami izgatja, de úgy nem ragaszkodik hozzá, legalábbis nem rendszeresen, igazából megvan nélküle. Aztán az egész kapcsolat alatt állandóan felhozza, és egyre jobban nyomja, folyamatosan utalgat, aztán csodálkozik, ha le van cseszve. Az írásod alapján találkoztam hasonlóval.
2023. máj. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7-es, sajnálom, hogy ilyen emberrel találkoztál, elhiszem, hogy frusztráló lehet. Én nem akarlak meggyőzni semmiről, minden jogod meg van hozzá, hogy előzetes tapasztalataid alapján azt gondold amit gondolsz.


Viszont azt szeretném elmondani, hogy ha akarnám sem tudnám ezt a vágyat rá erőltetni semmire, mert úgy nem izgatna. Mert engem nem maga a látvány izgat, ennél sokkal komplexebb pszichológiai háttere van a dolognak. Engem az izgat, ha a lány ezt önálló akaratból teszi meg, lényegében az ilyen önálló akaratból való bűnbe esés izgat.


Szóval az már eleve paradox helyzet lenne, ha én hoznám fel állandóan, mert akkor úgy nem izgatna. Csak olyan lánnyal tud izgatni, akiben van valamiféle vonzalom és vágy a dolog iránt, és saját magától akarja megtenni, nem pedig miattam.


Nem fényezni akarom magam, hisz nem is ismerjük egymást, de soha nem lennék olyan senkivel sem, hogy olyat erőltessek rá ami őt nem érdekli és nem izgatja, legyen szó bármiről. Épp ezért is jó megbeszélni előre, kinek mi tetszik, én a partnereimmel mindig igyekeztem a közös halmazunkra koncentrálni, tehát az olyan dolgokra, ami mindkettőnket izgat.

2023. máj. 11. 15:44
 9/9 anonim ***** válasza:
A cigi miatt max azért érzed azt hogy bárki is "bűnbe" esik tőle, mert extrém módon próbálják kriminalizálni van és ezt a narratívát jó szolgaként sokan kielégítik. De ettől ez még nem bűncselekmény, teljesen törvényes, adózol is utána az államnak, ha elmúltál 18 akkor teljes mértékben a te polgári jogod eldönteni hogy fogyasztod-e vagy sem. Annyi értelme van mintha 34 évesen azt mondanád az élettársadnak, akivel 10 éve élsz együtt, hogy "rosszalkodtok" egymással a takaró alatt...
2023. máj. 13. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!