Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak 32 éves életkorig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak 32 éves életkorig hogyan foglalnátok össze a nőkkel kapcsolatos pozitív negatív élményeiteket?

Figyelt kérdés

Én az alábbiakban tudom:


Gyerekkoromtól anyám ütött vert. 14 és 16 éves korom között 4 olyan lány is került az életembe, akivel simán ment volna minden, de elutasítottam magamtól. Ennek kívülálló okai voltak, ezek a hölgyek mára már mind gyerekes anya. Utána pokol volt minden nők terén. 6 prostituáltat látogattam meg összesen. Ebből két 18 éves nőnél éreztem jól magam. az egyik nekem túl tág volt, de lelkileg tökéletesnek tartottam. Érdekelte, hogy sikerül az együttlét, szimpatikusak voltunk egymásnak. A másik 18 éves 150-160 cm közötti babanemiszervű nőnél volt a legjobb. Relatíve rövid idő alatt elmentem,(6 p?!) de azért nem olyan hamar. Jó volt, kellemes volt. Mintha utána ujjászülettem volna. Egy ilyen kellett volna barátnőnek. Már korábban is. Azén koromban lehet, hogy már valaki szemében nonszensz, de mintha most lennék azon az érettségi szinten, hogy ezzel a korosztállyal tudjam magam jólérezni. Igaz voltam majdnem 18 amikor az első elélvezés megjött, tehát előbb nem is lehetett volna semmi. De valahogy azért a sors is közrejátszik szerintem hogyha valaki nem tud kiteljesedni ideje korán. Volt 2 szexkapcsolatom. Amiből az egyikben nem volt meg a kémia. A másiknál úgy alakult, hogy nagyon durván szopattam, mert engedte a partnerem. Ezt élveztem, de ebből az lett, hogy a szexre(közösülésre) már nem futotta. Mert annyi ideig "fárasztotta ki ezáltal"m a nemiszervem, hogy túl érzékeny volt, egy igazán beton szűk vaginához. De volt nagyon-nagyon jó élményem. Lelkileg egy. Testileg egy. Mindenképp említésre méltó.



2023. márc. 18. 04:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem teljesen elképzelhetetlen számomra, hogy keresztény értékrendű férfiak is látogatják ezt a kategóriát. Talán...


Római katolikusok esetében szoktak várni a szentségi házasságig a fizikai szinten is kinyilvánítható szeretetkapcsolattal férfi és nő között. (Már akik még hisznek a hagyományos értékrendekben.)


Őszinte részvétemet küldöm a brutális gyermekkorod miatt. Érdemes lenne imádkozni anyukád lelki üdvéért - még életében. Feltételezem, nem tartod már Vele a kapcsolatot.


apácának "készült"

hölgy válaszoló

2023. márc. 18. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én abszolúte nem hiszek semmiféle istenben, ezért teljesen máshonnan nézem a dolgot.


A te tapasztalataidra azt tudom mondani, hogy kissé hektikusak, és érdemes volna rendbe tenni az életedet, mert még a nagyja most jön. Azt meg, drága barátom, tanuld meg, hogy a férfiak nem nők, nekik nem elég az, hogy nem híznak el, naponta fürdenek és tudnak terpeszteni. A férfiak élete küzdelem. És ezért senkire sem kell haragudni.


Az én tapasztalataim: idejekorán érdekelni kezdett a punci, még oviban. 10 éves korom körül kezstem verni a farkam, 15 évesen dugtam először. Szép diákszerelem volt. Aztán hol volt, hol nem volt csajom, de sosem azt dugtam, akit szerettem volna, hanem akit lehetett. Érettségi körül összejöttem egy lánnyal, akire elpazaroltam az egyik legszebb nyaramat és az egyetem első évét. Na, őt bánom. Az egyetemen nagyon jól éreztem magam, csajozás ment ezerrel. Ott ismertem meg a feleségemet is. Vele összejöttünk, majd a következő tíz évben minden nőt elutasítottam, vagy nem kezdeményeztem. Az utóbbi pár évben nyitottabb vagyok.


Alapvetően szeretem a nőket, a barátaim között is vannak. Nagyon jól szót is értek azzal a csoporttal, aki engem érdekel. A szex csak mérsékelten motivál, ezért jól tudok nőkkel dolgozni, barátkozni, lelkizni is.

2023. márc. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

15 evesen volt az elso randim. Az eleg bennan sikerult, a csaj kikosarazott. Nem tortent semmi, csok sem. Utana evekig nem is probalkoztam senkinel, 0 onbizalmam volt. volt 1-2 lany aki tetszett, probaltam volna nyitni felejuk de elutasitottak, nem ereztem hogy en erdekelnem oket.

22 evesen megismerkedtem egy csajjal akivel ossze is jottem. Nem voltam vele sokaig, talan nehany het vagy max 2 honap. Vele volt az elso csok, szex meg minden.

Aztan miutan vege lett elkezdtem ismet probalkozni a noknel, akkor mar egy kicsivel tobb onbizalommal. Rengeteget randiztam de elso talalkozas utan kifulladt az egesz, talan 1-2szer volt hogy eljutottam a masodik talalkozasig. Volt egy csaj aki a masodik talalkozas utan nem szeretett volna tobbet talalkozni de nem indokolta, volt olyan akin ugy ereztem hogy akar tobbet is de visszalepett. Volt olyan csaj akivel alakult volna valami, egyik este nala aludtam de olyan zavarban volt hogy nem akart semmit sem csinalni. Vagyis akarta volna de ugyanakkor az hogy zavarban volt nagyon eluralkodott rajta. Vegulis megmondtam neki hogy inkabb hagyjuk az egeszet, nem is ereztem ugy hogy nekem o kellene.

Talalkoztam olyan csajjal is aki benne volt egy kis kalanban, este a hatso ulesen leszopott de ugy csinalta mintha nem lenne holnap. Sajnso nem nezett ki jol, meg mikor levette a bugyit akkor olyan budos volt hogy mindentol elment a kedvem. Nem is talalkoztam vele. Nem volt pofam megkerdezni hogy akar e maskor is egy kis szopasban reszesiteni mert azt jol csinalta :D

Volt egy fiatal csaj akivel nehany alkalommal talalkoztam. O meg kozepiskolas volt, ezert a szulei engedelye kellett mindenhez. Hittan helyett titokban velem talalkozott es a kocsi hatso ulesen smaroltunk, a melleivel jatszottam, megujjaztam de tobbb nem tortent. Utolag belegondolva ugy hiszem hogy o szerelmes volt belem mert minden egyes nap irt amint hazaertem de soha nem mondta ki, csak engem kerdezett hogy mit erzek. En nem voltam szerelmes de nagyon tetszett a csaj, volt benne valami nagyon vonzo. Aztan ez a varazs elmult a reszerol es nem beszeltunk tobbet, letorolt facebookrol.

Nehany evnyi probalkozas utan megismertem valakit, de igen am... o kulfoldi. 1-2 evnyi cseteles es talalkozgatas utan kikoltoztem hozza. Nagy szerelem volt, mindenhova egyutt mentunk. Azota eltelt 5 ev es mar van egy gyerekunk is, viszont most 32 evesen ugy erzem hogy mar nem ugy tekintek ra mint no. O is sokat valtozott, mashogy kepzeli el a jovot mint en. Nem nyitott az uj dolgokra sem. A szexet sem kivanom mar vele

2023. márc. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!