Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összejönnél egy olyan lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy olyan lánnyal akit egyszer lefektettél 2 másik haverod társaságában?

Figyelt kérdés
2022. máj. 28. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen, legalabb tudom hogy egyeznek a vagyaink, mert nyitott a harmasra
2022. máj. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen!
2022. máj. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze. Miert lenne ez kizáró ok?
2022. máj. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Nem érezem kompromittálónak, hogy olyan csajjal jöjjek össze, akivel korábban akármilyen vágyainkat éltük ki.


Ha pedig magukat ezeket a vágyakat érezném gázosnak, akkor már eleve a szexbe sem mentem volna bele. Felnőtt ember vagyok, részegen sem teszek vállalhatatlan dolgokat.


Mondom ezt kibicelve mert hogy konkrétan olyan nem lesz ahol rajtam kívül még egy XY kromoszómás is benne van a partyban, az szinte biztos.


(Kivéve, ha eleget fizetnek érte 🤔 )

2022. máj. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Mas aki kapcsolat es mas aki kaland/urites ket masik haverral.
2022. máj. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!