Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyenkor keresik a ferfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor keresik a ferfiak masik no tarsasagat?

Figyelt kérdés

A tortenet roviden annyi,hogy mar 10 eve vagyunk egyutt es az utobbi idoben sok valtozas volt munka terén. Regebben 12 oraztam es alig voltam otthon es akkor "orultunk" egymasnak. Most hogy valtoztt a beosztasom es 4kor vegzek hetkozbe es egyutt vagyunk delutan es a hetvegen, még kevesebbet "orulunk" egymasnak. Minden szep es jonak tunik, van program egyutt meg jol mulatjuk el az idot,de mar szerintem mindenki sejti a

a problema haloszobaban van. Bar miattam lehetne a nappaliba is. Beszeltunk mar rola,de amikor szoba kerul mindig az a reakcio,hogy ..."mar megint ez a tema". Erdekes,hogy neki ez nem problema. Vagy ahogy mondta nem prioritas. 34 evesek vagyunk, nem 80! ilyenkor meg igazan fickos az ember. Ahogy fentebb a kerdes is szolt, ilyenkor keresik a ferfiak masik no tarsasagat? Nem akarok mashoz jarni melegszendvicsért.. Az otthoni kaja mindig jobb mint a gyorséttermi.


2021. okt. 21. 10:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak már legalább 9 éve vége kellett volna lennie!
2021. okt. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez nehéz kérdés, lehet a férfiak egy része úgy döntene, hogy valaki más társaságát keresi. Szerintem beszélni kellene róla vagy legalábbis megkérdezni a párodat, hogy miért nem akar róla beszélni? Nekem furcsa egy kicsit miért kerüli, persze, ha neki megfelel az együttlétek mennyisége, akkor is dolgozni kellene a kapcsolaton, hogy mindenki jobban érezze magát. Szerintem próbálj meg beszélni vele, igen tudom lehet, hogy elutasitó lesz, de nyugodtan mondd meg neki, hogy ezzel nagyon megbántott.
2021. okt. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De regebben ez tok jol mukodott, olyank voltunk mint a nyulak. Aztan kulfoldre koltoztunk, aztan lejto. Amint mondtam, ha szoba hozom akkor az a valasz,hogy mar megint ez a tema, vagy hogy miert fontos ez ennyire nekem? Heti egyszer neki rendben van. En szeretem a spontan nem elore megtervezett ugynevezett romantikus eseket.
2021. okt. 21. 10:30
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha így viszonyul a szükségleteidhez, akkor lehet el kellene gondolkodni azon hogyan tovább, mert így senkinek nem lesz jó. Lehet választás elé kell állítani.


2# voltam

2021. okt. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Háááááát... ha eltér a felek libidója nagyon akkor valamelyik könnyen lehet keresni fog más "társaságot" is. Kezd kihűlni érzelmileg a kapcsolatotok, van egy olyan megérzésem hogy leginkább már csak a megszokás tartja össze.
2021. okt. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Még gondolkodom a fenti valaszokon...
2021. okt. 21. 10:48
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt hasonló kapcsolatom én voltam a rossznak beállítva hogy már megint szexelni akarok hiszen alig telt el 3 hónap az előző óta... Persze minden próbálkozásom sikertelen volt egy idő után már nem is próbálja az ember hanem kimegy a wc-re ami szerintem elég gáz. Próbáltam megbeszélni vele a dolgot de szexista voltam meg csak arra kellett nekem meg hogy csak mindig arra gondolok és veszekedés lett így nem tudtuk megbeszélni sem mert agresszívan rám terelte hogy velem van a probléma 3 évig voltam vele mert ezen kívül minden működött jókat nevettünk beszélgettünk soha nem hozott rám szégyent mások előtt stb, de egy ilyen kapcsolat barátság nem pedig kapcsolat szóval véget vetettem neki
2021. okt. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ertem a problemad, eleg hasonlo az en helyzetemhez. attol eltekintve hogy mi házasok vagyunk.
2021. okt. 21. 11:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Én pont ezért nem vettem el
2021. okt. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
szoval ez idovel nem fog valtozni, ne is ringassa magam kepzetekbe...
2021. okt. 21. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!