Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyenkor keresik a ferfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor keresik a ferfiak masik no tarsasagat?

Figyelt kérdés

A tortenet roviden annyi,hogy mar 10 eve vagyunk egyutt es az utobbi idoben sok valtozas volt munka terén. Regebben 12 oraztam es alig voltam otthon es akkor "orultunk" egymasnak. Most hogy valtoztt a beosztasom es 4kor vegzek hetkozbe es egyutt vagyunk delutan es a hetvegen, még kevesebbet "orulunk" egymasnak. Minden szep es jonak tunik, van program egyutt meg jol mulatjuk el az idot,de mar szerintem mindenki sejti a

a problema haloszobaban van. Bar miattam lehetne a nappaliba is. Beszeltunk mar rola,de amikor szoba kerul mindig az a reakcio,hogy ..."mar megint ez a tema". Erdekes,hogy neki ez nem problema. Vagy ahogy mondta nem prioritas. 34 evesek vagyunk, nem 80! ilyenkor meg igazan fickos az ember. Ahogy fentebb a kerdes is szolt, ilyenkor keresik a ferfiak masik no tarsasagat? Nem akarok mashoz jarni melegszendvicsért.. Az otthoni kaja mindig jobb mint a gyorséttermi.


2021. okt. 21. 10:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudnék baszni olyan férfival, aki ki se meri mondani a szex szót:DDD

Ember nem 13 vagy, mi ez az 'örülünk' meg sejthető, hogy a hálószobában van a probléma🤣 nem csodálkozom, ha nem akar dugni az asszony. Főleg mert nem is tűnsz egy úriember típusnak, aki a tenyerén hordozza a párját, bókol, kedveskedik stb. Egy ilyen palitól én is kiszáradnék.

N

2021. okt. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Irhattam volna a szaraz tenyeket is hogy nem akar dugni pedig ugy dugnam mint a lopott biciklit,de mivel nem csak szexre van tartva es megbecsulom,hogy van nekem. Es igen foglalkozok vele, nincs elhanyagolva.
2021. okt. 21. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!