Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jól kinéző emberek (sportos,...

Jól kinéző emberek (sportos, izmos jóképű férfiak és csinos, szép lányok) BARÁTKÉNT is miért inkább egymás társaságát keresik?

Figyelt kérdés

Nem párkapcsolatra vagy szexre gondolok, nem randikra.



Hanem annyiszor látom, szórakozóhelyeken meg máshol, hogy a jól kinéző embereknek a barátai is hasonlóak. A társasága is ilyen.


Még haverként, barátként sem kerülhet közéjük egy nem ilyen külsejű?


És nem, messze nem mind nagyképű állat vagy agyatlan ostoba liba.

Hanem amúgy tanulnak, tanultak is illetve nem ostobák.



2020. okt. 30. 08:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez nem teljesen igaz. Inkább az anyagiakban rejlik a válasz. A gazdagok és szépek keresik a gazdagok társaságát és aki gazdag de csúnyácska az simán vesz magának szépséget. Ezért tűnik úgy hogy a társaságban mindenki szép pedig márkás ruhában márkás festékekkel az arcon egy kis plasztika itt ott drága fodrászok kozmetikusok csodákra képesek azzal is akit smink nélkül lehánynál. Szóval ennyi.
2020. okt. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
A pénzzel lehet szépséget venni
2020. okt. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló a hasonlót vonzza. Ha valakiknek azonos az érdeklődési körük, akkor ők könnyebben alkotnak így egy csoportot. Pl. akik szeretnek sportolni, közöttük igen kellemetlenül érezné magát egy olyan ember, aki lusta és nem szeret mozogni és el van hízva.
2020. okt. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%
Nincs irigyseg, rosszindulat.
2020. okt. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha meg szebb vagy a barátodnál, akkor meg az a baj. Velem csomószor viselkedtek gusztustalanul a ronda, buta lányok, ezért inkább velem egy súlycsoportban barátkozom. Rendes férfi barátaim, akik nem nyomulnak rám és nem nekem tolják a nőtlen hisztit, akkor lettek, mikor már menyasszonyként ismerkedtem az új munkahelyemen vagy az egyetemen. Egy szép ember agya nem durran el annyira attól, hogy valaki szép, mert megszokta, hogy ő is az és hogy szóbaállnak vele hasonló emberek ismerkedés céljából. A kevésbé szépeknek nem a külseje a legnagyobb baja, hanem a komplexusok meg a kiéhezettség, amit sok esetben pont egy barátjára vetít rá először.


A mostani barátaim igazolják, hogy vannak nem kifejezetten előnyös külsővel is normális emberek, akikben nincs ez meg, de sajnos sokáig én is olyanokkal találkoztam, akik problémásak voltak.

2020. okt. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A kerdesedre a valasz, ez a film: (teljes film magyarul)


[link]

2020. okt. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Ez beteges. Ez egy horrorfilm.

Miért lennék én vagy más ilyen? Amúgy nem lány vagyok mint a filmben, de lányok is kérdezhetnék ezt.



Amúgy pedig miért lenne mindenki irigy és rosszindulatú aki nem olyan mint a kérdésben leírtam?


Sőt lehet, hogy szívesen lenne ő is sikeres, szép, csinos, izmos, sportos, jóképű, jófej, stb... emberek társaságában.

2020. okt. 30. 19:03
 8/17 anonim ***** válasza:

“Sőt lehet, hogy szívesen lenne ő is sikeres, szép, csinos, izmos, sportos, jóképű, jófej, stb... emberek társaságában.“


Ezzel a mondatoddal nem sajat magadnak adtal valaszt?

Hiszen te is azt irod, hogy szivesen lennel jol kinezo emberek tarsasagaban.

Akkor mi itt a kerdes? Te magad is inkabb a szepeket valasztanad, mint a csunyakat.. de miert?! Ezek szerint ha mindenki igy gondolkodik, egyertelmu miert vannak a jol kinezo emberek egy csapatban, es miert nem akarnak pl. egy csunya emberrel baratkozni.

2020. okt. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem.


Nem mindenki gondolkodik így.

Én igen. Mások is sokan.

Sokan pedig totál nem. Nem egyszer hallottam már.


És miért írta valaki azt a filmet?

Talán megtámadnám őket?


Irigység, rosszindulat? Valaki kérdezte. Ő benne van azért írja?

2020. okt. 31. 07:27
 10/17 anonim ***** válasza:

“Nem mindenki gondolkodik így.

Én igen. Mások is sokan.

Sokan pedig totál nem. Nem egyszer hallottam már.“


Akko talald meg azokat az embereket, akik VELED ELLENTETBEN nem igy gondolkodnak. Ilyen egyszeru. Megint csak valaszoltal a sajat kerdesedre.

2020. okt. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!