Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jól kinéző emberek (sportos,...

Jól kinéző emberek (sportos, izmos jóképű férfiak és csinos, szép lányok) BARÁTKÉNT is miért inkább egymás társaságát keresik?

Figyelt kérdés

Nem párkapcsolatra vagy szexre gondolok, nem randikra.



Hanem annyiszor látom, szórakozóhelyeken meg máshol, hogy a jól kinéző embereknek a barátai is hasonlóak. A társasága is ilyen.


Még haverként, barátként sem kerülhet közéjük egy nem ilyen külsejű?


És nem, messze nem mind nagyképű állat vagy agyatlan ostoba liba.

Hanem amúgy tanulnak, tanultak is illetve nem ostobák.



2020. okt. 30. 08:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Arra meg te nem adtal meg valaszt, hogy egy baratnak miert is kell jol kineznie SZAMODRA? Miert is vagy ennyire felszines, hogy hiaba lehetne tok jo baratod x szemely, ha nem eleg meno a kulseje, akkor te hanyagolod.

A hiba a hozzad hasonlokban van, es valoszinu a szep emberek tobbsegenek ez egybol lejon.

2020. okt. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

#10-es:

Az az érzésem, hogy valami olyat játszol, hogy minden mondatomat megpróbálod visszafordítani, kapásból visszalökni és írhatok én bármit.

Ennek semmi értelme így.

2020. okt. 31. 21:39
 13/17 A kérdező kommentje:

#11

Nem vagyok felszínes és nem mondtam, hogy jól KELL kinéznie. Azt sem mondtam, hogy nem vagyok jóban nem jól kinéző emberekkel vagy őket szívem szerint hanyagolnám.

2020. okt. 31. 21:40
 14/17 anonim ***** válasza:

A szepek meg inkabb teged hanyagolnanak!

Sorry!

2020. okt. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
De én épp azt írtam, hogy én nem mondom, hogy hanyagolnám a nem jól kinézőket.
2020. okt. 31. 21:57
 16/17 anonim ***** válasza:
A barátság sok szempontból olyan mint a párkapcsolat. Barátként is azok lesznek mellettünk, akik tetszenek nekünk, akik szimpatikusak, akik olyan emberek, akiktől lehet tanulni, vagy csak simán jól érezzük magunkat a társaságukban.
2020. nov. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16


Az ember egy állat és viselkedèse ösztönös, genetikailag kódolt, és a fajfenntartást, illetve a legjobb génállományú utódnemzést helyezi előtérbe.


Kár ezen szépíteni.


Igen, azért vagyunk a Földön, hogy együnk, szarjunk, spermát toljunk a nuniba amilyen gyakran csak lehet. Semmilyen más értelme nincs.


Csodálom is, hogy az emberek nem ugranak a Dunába tömegével és bebeszélnek maguknak mindenféle szépet az élettel kapcsolatban.

2022. jún. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!