Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik megszakítással védekeznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik megszakítással védekeznek azoknak akaratukon kívül jött már össze baba?

Figyelt kérdés
2023. nov. 13. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk egyszer volt egy elment baba így.
2023. nov. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem , soha.
2023. nov. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem
2023. nov. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem volt ilyen.
2023. nov. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem. 25 évesen kezdtem, most 40 vagyok. Csak akkor lett baba, amikor akartuk. Az első 1 hónap után, a második 7 hónapon belül. Szóval nem vagyunk meddők. Ésszel kell csinálni.
2023. nov. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

A legjobb barátnőm lánya így fogant, plusz még egy ilyen esetről van tudomásom ismeretségi körben, ott ikrek sikeredtek így.


Nem csak azon múlik, hogy mennyire "ésszel" alkalmazzák ezt a módszert.


Szerintem az emberek 99 %-a nincsen vele tisztában, hogy kutatások szerint a férfiak 35-38 %-ának van jelentősebb mennyiségű spermium az előváladákában. Az ismételt kísérletek arra az eredményre jutottak, hogy alkati dolog: akinél az első mintában nem találtak, annál később sem, akinél pedig igen, ott minden egyes megismételt vizsgálatnál szintén kimutatható volt "számottevő" mennyiségű sperma az előváladékában.


Ez érhetővé teszi, hogy vannak párok, akik akár évtizedekig alkalmazzák ezt a módszert gond nélkül, másoknak pedig akár az első pár alkalom után ott figyel a két csíkos teszt.

2023. nov. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az előváladék és a sperma nem ugyanonnan jön. Így az előváladékban nincs sperma, viszont ejakuláció után maradhatnak spermiumok a húgycsőben, ami az előváladékkal fog távozni.

Tehát, aki biztosra akar menni, annak nagyon egyszerű dolga van, minden menet után elmegy pisilni és így kitisztítja a húgycsövet, nem lesz benne sperma és nem lesz gond.

Persze csak, ha több menetet is szeretnének. Nyilván 100%-os biztonság semmilyen módszernél nincs, de még mindig jobb, mintha nem figyelnél oda.

2023. nov. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen,pedig jó pár évig sikeres volt.Most kilenc éves.
2023. nov. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Így az előváladékban nincs sperma, viszont ejakuláció után maradhatnak spermiumok a húgycsőben, ami az előváladékkal fog távozni."


Nekem is ez volt a meggyőződésem, amíg el nem olvastam annak a brit kutatásnak a publikációját ezen az oldalon, amire hivatkoztam.


[link]


Ki volt hangsúlyozva a kísérlet módszertani leírásában, hogy kizárt volt, hogy előző ejakulációból a húgycsőben visszamarad spermiumokat mutassanak ki.


(Ha nem így lett volna, akkor már eleve nem lett volna értelme magának a kísérletnem sem.)


Ha később lesz időm megkeresni magának a kutatásnak a publikációját, szívesen belinkelem.

2023. nov. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!