Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek mennyire változtatta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyire változtatta meg a babaprojekt a szexuális életét?

Figyelt kérdés
Mi még nem tartunk ott, de most tervezünk lazítani a dolgokon, mint pl. megszakítás, de közel a puncihoz, illetve rá, és mindkettőnket nagyon feltüzel. Sajnos utána minden meg fog változni.

2015. szept. 8. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
A punciba beleélvezni a legjobb. Csak jobb lesz. :)
2015. szept. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha sajnossal kezded a mondatot, akkor inkább nyeld le a cuccot, minthogy gyereket vállalj.
2015. szept. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát igen... csak ugye veszélyes egyelőre :(
2015. szept. 8. 15:27
 4/9 A kérdező kommentje:
Miért? Akarok gyereket, de sok embertől azt hallom, hogy 0 szex van, és válás... azért ez sajnos, nem? Remélem, h nekünk nem így lesz.
2015. szept. 8. 15:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Én elég lahangoló sztorikat hallok a szülés utáni évek szexuális életéről, ugyhogy nem is kedvetlenítelek el inkább. Hátha jönnek páran inkább pozitív példákkal.
2015. szept. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, erről van szó... de szerintem ha karban tartod magad, akkor nincs gond. Csak sokan belekényelmesednek a kapcsolatokba, akár gyerek nélkül is... és az lohasztó...
2015. szept. 8. 15:35
 7/9 anonim ***** válasza:

De nem szeretem a "babaprojekt" kifejezést, olyan illúzióromboló... mintha gyártósoron készülne a gyerek :-/ Mindegy, nem ez volt a kérdés.


Azok a párok, akik gyereket vállalnak, jó esetben tisztában vannak azzal, hogy szülés után a szexet kicsit félre kell tenniük, és ez nem változtatja meg alapvetően a kapcsolatukat. Igen, utána minden másképp lesz: a kapcsolat egy új szintre lép. Ha neked ez "sajnos", akkor tényleg várjatok még a gyerekkel, mindenki érdekében!

2015. szept. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Itt az oldalon hallottam először ezt a kifejezést... hogy kellene akkor fogalmazni? Nekem a gyerekcsinálás olyan közönséges, más meg nem jutott eszembe. De ne ezen lovagoljunk már...
2015. szept. 8. 16:00
 9/9 anonim válasza:

szülés után? :D ha eltelik pár év és nem jön a baba, az is ugyanúgy megrontja a szexuális életeteket , mintha lenne otthon egy kisbaba....

a kötelező szeretkezések, a feszengés, az önbecsülésed megtépázása, amikor minden erről szól és nem tudod elfelejteni, hogy miért is vagytok együtt és hogy mi értelme van....

őszintén..nekünk pl. a babaprojekt előtt nagyon jól működött a szexuális életünk és amióta elkezdtük a projektet (már a neve is szörnyű, tulajdonképpen benne is van a névében hogy ez egy munka, egy feladat) azóta a libidóm jómagam részéről kb 0-ra redukálódott.

2021. márc. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!