Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csináltátok már megszakításal?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltátok már megszakításal? Nem lett baba belőle? Hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés
2022. jan. 28. 05:37
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
76%
Mi mindíg úgy védekezünk meg ezelőtti kapcsolataimban is így volt nem lett eddig belőle de jobb ha van gyógyszer
2022. jan. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
68%
Csináltuk és nem lett. 24/F
2022. jan. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
43%
Barátnőmnek lett, ez nem védekezés
2022. jan. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
75%
Igen, 3 hónapig. Nem lett, de azért kockázat az biztos.
2022. jan. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
51%
Nem
2022. jan. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
76%
Lett
2022. jan. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
A megszakítást én csak olyan kapcsolatba merném ajánlani, ahol nem gond, ha becsúszik a baba. Mi évekig használtuk ezt a módszert, mivel nekünk minden más nem volt megoldható (fogamzásgátlót nem szedhettem, spirált nem lehetett nekem felrakni, gumiból többet próbáltunk, de mindre kijött az allergiám stb), de mi számoltunk azzal, hogy ebből bármikor lehet gyerek (ezalatt az idő alatt egyszer terhes is lettem, de sajnos elvetéltem). Szóval én ezeket ajánlanám: gumi, fogamzásgátló, spirál (hormonnal vagy hormonmentes), hormonmentes fogamzásgátló (van belőle kenőcs, kúp stb). A spirál a legegyszerűbb szerintem (évente kell csak ellenőrizni, 3-5 évig jó), viszont az elején nagyobb kiadás, de hosszútávon olcsó. A leggyorsabb megoldás a gumi, de nem olcsó hosszútávon. A fogamzásgátló veszélye csak az, ha a nő nem mindig ugyanakkor veszi be pontosan. Mindnek van jó és rossz oldala. Érdemes körbejárni, orvossal konzultálni. Eseményutánira pedig soha senki ne alapozzon. Akár 6-12 hónapja tönkreteheti a női szervezetet. Az abortusz pedig nem leányálom (fájdalmas, megalázó, ahogy sokszor veled ott bánnak stb). Szóval felelősségteljes védekezés a tuti.
2022. jan. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem próbáltam, de 7-esnek igaza van, én is ezt gondolom, hogy csak akkor “védekezzen” valaki így, ha nem lenne nagy baj, ha becsúszna a baba.

Én nem mernék kockáztatni.

2022. jan. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nagyon kockázatos.
2022. jan. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Igen csinaltuk. Nekunk tervezett volt a baba. Eloszor megszakitassal vedekeztunk, majd kesobb az sem.

Ezt tenyleg csak azok csinaljak akiknel gond ha baba lesz.

2022. jan. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!