Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van olyan, hogy a tökéletesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy a tökéletesen alkalmazott megszakítás mellett is összejön a baba?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a férfi időben szállt ki, nem a legvégén, hanem bőven előbb, előtte nem volt előző aktus, amiből maradhattak hímivarsejtek, nem maszturbált előtte, szóval tényleg mindent betartva nem működött a dolog.

2016. febr. 15. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
kicsi a valószínűsége, szóval biztos van
2016. febr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs tökéletes megszakítás csak szerencse az előváladék is tartalmaz minimálisőspermiumot miért nem szedsz fogamzásgátlót vagy használj pesszáriumot ha már a gumi kényelmetlen
2016. febr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem ha ezeket tokeletesen betartod, akkor nem lehet gond belole.


Sokkal realisabb az, hogy amikor egy parnak becsuszik igy a baba, akkor valami gond tortent (volt elozo aktus, maszturbalt elotte, nem vette ki idoben, stb), amit felnek bevallani masoknak es/vagy egymasnak.

Nem a modszerrel van a baj, csak az emberek felelotlenek es hazudnak.

2016. febr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, értem én, hogy az az alaptézis, hogy ez nem védekezés. Én is ezt mondanám a kamasz gyerekemnek, hogy eszébe se jusson, mert az előváladék, stb. De igazából, mivel rengeteg embernek működik, én azt gondolom, az időzítéssel lehet adott esetben a probléma, ha mégis becsúszik. Ezért kérdeztem, hogy őszintén mindent betartva is becsúszott-e baba valakinek.

Mi is évek óta alkalmazzuk, nem volt probléma, de a párom azért nem az utolsó pillanatban száll ki.

2016. febr. 15. 14:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Így született a kicsi fiam.Aki immáron 22 éves.
2016. febr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen
2016. febr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, de velem még nem volt ilyen 5 év, 3 partner és ezernél több aktus alatt.


22/F

2016. febr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az egyes "védekezéseket" a Pearl index segítségével szokták egymáshoz hasonlítani, ami nem egy tudományos mérőszám, inkább viszonyszámnak mondanám. Először is nem reprezentatív mintavételen alapszik, találomra kérdeznek meg terhes Nőket, hogy védekeztek-e teherbe esésük során, és ha igen, akkor hogyan. Nagyon sok védekezési módszer a Nőkön múlik, bevette a tablettát, felrakta a kúpot és még sorolhatnám, de a megszakításos védekezés kizárólag a pasin múlik és mégis a Nőktől kérdezik meg az eredményt.

Nincs olyan teszt ami egyértelműen bizonyítaná, hogy az előváladékban bármiféle spermium lenne, csináltak ilyen labor-tesztet, de az sem hozott egyértelmű,reprodukálható eredményt.

2016. febr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van! Csak a tökéletes védelem a jó védelem!
2016. febr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!