Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csináltátok már megszakításal?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltátok már megszakításal? Nem lett baba belőle? Hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés
2022. jan. 28. 05:37
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
49%
12 éve így védekezünk 99%ban. Sosem lett gond, ha lett volna akkor is csak egy műtét és ennyi. Néha használunk pharmatexet, de évente max 1 doboznyit veszünk.
2022. márc. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
60%
31: Csak egy műtét ha félretesszük az erkölcsi kérdéseket, sajnos van akinek csak ettől az egy műtéttől többet nem lehet gyereke. Csak egy műtét ami nagyon komolyan megviseli a nők szervezetét. Nem olyan mint meglátogatni a nőgyógyászt.
2022. márc. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
0%
32. Milyen Erkölcsi kérdések? Ez ugye vicc? Ez a te véleményed. A te nézeteid. Ne erőltesd rá másra, és Emiatt más nézetei/véleménye miatt nem kell kötözködni. Gyerekesen viselkedsz. Nem mondtam hogy olyan mint egy nőgyógyászati vizsgálat, mert sajnos sok macera meg adminisztráció. De ettől még számomra csak egy műtét. Pont!
2022. márc. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
56%

33: Elsőnek tanulj meg olvasni és értelmezni, de idemásolom még egyszer "ha félretesszük az erkölcsi kérdéseket". Olyanon hőbörögsz ami nincs ott.


Nem az adminisztráció a nehéz a műtétben.

Ha ezt magyarázni kell... Akkor érdemes lenne utána olvasni a témának.


Érdemes lenne visszaülni az iskola padba hogy kicsit növeld a látásmódod szélességét. Csőlátás nem segítség hogy megértsd a többi embert és a világ dolgaiban tájékozódj.

2022. márc. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
0%

Mi nincs ott te analfabéta? Odaírtad, megemlítetted, hogy erkölcsi kérdések. Ennek a műtétnek nincsenek erkölcsi kérdései. Nincs mit félretenni. Felfogtad?

Hol írtam hogy nem lehet semmi mellékhatása a műtétnek? Sehol nem írtam ilyet. Te Tanulj meg olvasni.

2022. márc. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

35: Kiemelem IQ gyengék kedvéért : "ha félretesszük"


Magyarul annyit jelent ezzel most ne foglalkozzunk.


Magyar értelmező kézi szótár. Iskola padból 8 általános után szavak, fogalmak alapvető értelmezése alapelvárás mindenki felé.


Ha pedig nem érted akkor ne válaszolj rá égetni magad.


Részvétem a párodnak.

2022. márc. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!