Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csináltátok már megszakításal?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltátok már megszakításal? Nem lett baba belőle? Hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés
2022. jan. 28. 05:37
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
67%

20#: 14 és 15-ös válaszoló vagyok.

Egyrészt érthető, mert valóban az egyik legrizikósabb védekezési forma, és látva, hogy azért jól működik ha komolyan veszik, a fiatalok felbuzdulva ezen így akarnak védejezni. Pedig én is felhívom a figyelmet, hogy nem véd a nemi betegségektől, az előváladék tartalmazhat (és nem tartalmaz) ondósejteket, tehát csak komoly kapcsolatban, házasságban ajánlott védekezési forma!

2022. jan. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem semmi érthető nincs ebben a lepontozásban. Ez egy tipikus jelenség: ők ezer helyen olvasták, hogy ez "orosz rulett", és azokkal szemben is jobban tudják, akik próbálták. Vitatkozni nem tud, mert nincs ellenpéldája, ezért csak lepontoz némán. Még igazából azt is odaírtuk, hogy nem biztatunk erre senkit, szóval még ezt sem lehet felróni.
2022. jan. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 VandUwU válasza:
56%

Szerintem ez ember függő :3

van olyan fiú aki tényleg érzi hogy mikor fog elmenni, de van olyan is aki nem tudja ezt teljesen biztosra megmondani. A megszakításos módszer csak az első esetben játszik, így még nekem nem lett belőle bajom :D

Remélem a többiek is ilyen szerencsével járnak mint én ^^

2022. jan. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
28%
házasságban - komoly kapcsolatban ajánlott, máskülönben nem, tinédzserkorban tilos!
2022. jan. 31. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat :)
2022. jan. 31. 06:08
 26/36 anonim ***** válasza:
41%

Néha talán bele fér de vigyázni kell nagyon, ettől még lehet terhes.


Akkor már sperma ölő tabletta, krém, kúp van sok féle... Az is többet ér rendszeresen.

2022. febr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
0%
Én meg hiszem, hogy megnyerem a főnyereményt a lottón! ;-) De evvel szemben, a megszakításos védekezésnek legalább olyan esélye van, mint egy lottó kettesnek! Ha minden héten próbálkozol egyszer, akkor egy évben legalább egy kettes (ill. terhesség) összejön!
2022. febr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
66%

#27, több hozzászóló évtizedes tapasztalata szól ellened, de ne zavartasd magad. Én 14 év heti többszöri aktusa mentén egyszer sem dobtam véletlen lottó kettest. Szándékosan kétszer is.


Mielőtt jönne a szokásos felháborodás: nem azt állítom, hogy a megszakítás kockázatmentes, és nem is javaslom senkinek, ha amúgy probléma lenne a terhesség. Mi összeszokott pár voltunk addigra, és ha becsúszott volna egy hiba, nem dőltünk volna a kardunkba.


Ami viszont zavar, amikor elsöprő magabiztossággal ír valaki nettó valótlanságokat, mert ezt olvasta mindenhol.

2022. febr. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
53%

#27: Ez egy propaganda duma amit a buta emberekkel próbálnak megetetni.

Az előttem szóló jól írta.

Mindennek ellenére azért jó, hogy van a propaganda duma, hogy ne születhessen még több buta ember, és a nemi betegségek ne terjedjenek!

Vond le a következtetést, ne akarj így védekezni sem egy éjszakás kapcsolatban, sem akkor ha össze vissza csalod a párodat, sem akkor ha képtelen vagy egy olyan önmegtartóztatásra, hogy időben kivedd!

2022. febr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
74%

"Ez egy propaganda duma amit a buta emberekkel próbálnak megetetni."


Nem így fogalmaznám. Szerintem ez egy pedagógiai célból butabiztossá egyszerűsített tanszöveg. A veszély abszolút valós, csak a kockázat mértéke van nevetségesen eltúlozva, és az ok-okozat leegyszerűsítve (előbb-utóbb biztos terhes leszel, orosz rulett, stb). Arra emlékeztet, amikor a forgalmi vizsga után rádolvassák, hogy halálos veszeledelmnek tettél ki ártatlanokat azzal, hogy nem néztél percenként háromszor a tükörbe, és a stop táblánál nem állítottad nullára az autót. Na meg, hogy ha így vezetsz biztosan balesetezni fogsz.


A cél az, hogy a túlzottan kockázatvállaló, felelőtlen hülyegyerekek kedvét elvegye a vagánykodástól. Eddig én ezt értem, csak van vele más baj: a szabálykövetőket halálra rémíti, nem nevel felelősségvállalásra és gondolkodásra, a felelősségvállalókat hülyének nézi, a hitelességet pedig aláássa - mind tudjuk, hogy a vizsgabiztos sem tartja be a kreszt.


Szerintem alkalmi szexben, laza kapcsolatban, vagy bárhol, ahol nagy baj lenne egy gyerek, védekezés nélkül szexelni teljesen feleslegesen vállalt, ostoba kockázat. De nem azért, mert hatalmas az esélye a terhességnek, hanem mert a TÉT HATALMAS, miközben a nyereség elenyésző. Egyszerűen a nem kívánt terhesség annyira nagy ár, hogy arányaiban nem rosszabb annyival gumiban szexelni, hogy megérje megkockáztatni. Ettől ez még nem lesz orosz rulett, lottó kettes, meg korsó a kútra és társai.

2022. febr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!