Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnál ha szexkapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ha szexkapcsolatban a nő születésnapodra venne neked ?

Figyelt kérdés

Egy Hugo Boss eredeti bőr szíjat( 30 ezer) egy Tommy Hilfiger sapkát, egy bögrét , egy pár vicces zoknit és egy képeslap is lenne a dobozban amin szerelmes üzenet áll.



Csak szexkapcsolat, az is nagyon mérgező. Kesze kusza ...


Én többet szeretnék, ő egyenlőre nem.


Ez már túlzás ?


Te elfogadnad egyáltalán?

Kicsit bűntudatot szeretnék benne kelteni , valamint ez amolyan búcsú ajándék / utolsó próbálkozás is.

Ha ezek után sem közeledik komolyabban felém akkor hagyom a fenébe .


Amúgy ma együtt vacsorazunk, erre hónapok óta nem volt példa úgyhogy ez már jó jel.


2023. okt. 27. 09:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Csodálatos esténk volt .

Nem tudom mit gondoljak de éreztem a szeretetet

2023. okt. 27. 18:53
 12/15 anonim ***** válasza:
Figyelj , lehet, hogy érez valamit. De van amikor szeretsz valakit de mégsem akarsz vele lenni mert mások a céljaitok stb.
2023. okt. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#11

Szerintem pedig érezni _akarod_ inkább.

Ha megmondta világosan neked, hogy nem akar többet, miért erőszakoskodsz vele?

2023. okt. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Ma este teljesen más volt .

Mondtam neki hogy ha jó lesz hozzám én is jó leszek hozzá és ma először olyat tett amit eddig soha .

Meglepett egy aprósággal, eljött pedig tudta hogy nem lesz szex és azt mondta ha mindig ilyen lennék,soha nem lenne semmi gondunk.

Nagyon jól éreztem magam vele .

Hétfőn ismét találkozunk.


A remény hal meg utoljára

2023. okt. 27. 19:32
 15/15 anonim ***** válasza:

Harmadjára is: amikor belementél vele a szexkapcsolatba, elfogadtad a szabályokat. Nagyon etikátlan, hogy csak azért tettetted ezt, hogyajd közben "hátha" magadhoz zsarolhatod/trükközheted valahogy.


Te kezdettől hazudtál neki. Az elejétől nem az volt a terved vele, mint amit neki mondtál. Ez becstelen hozzáállás.

2023. okt. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!