Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen könnyen estek szerelemb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen könnyen estek szerelembe egy szexkapcsolatnál?

Figyelt kérdés
2023. okt. 17. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nehezen, el tudom választani a dolgokat. F
2023. okt. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerelmes nem leszek, ellenben valamilyen szinten szeretem és kedvelem a partnerem. Másképp nem is feküdnék le vele. N
2023. okt. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Eddig még egyszer sem zúgtam bele pasiba

Fordítva volt már volt hogy adtam esélyt de a kapcsolat nem működött


29N

2023. okt. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

En ebben nem vagyok jó. Belém valahogy több erzelmet tettek a genetikanal, és nem tudom jól kezelni ezt. Hamar jönnek az érzések. Én a futó kalandba is teszek mindig szenvedélyt és figyelmet és törődést, aztán saját magam esek ebbe bele :D ugy hogy 3-4 alkalom és muszáj megszakitanom. Volt egy 3/4 éves sexkapcsolatom, és fiasko lett a vége. Megtanultam a leckét és ki ismertem benne magam.

31F

2023. okt. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam, még akkor sem, ha 1 évig tart.

Bár jó kérdés mi lenne, ha tényleg egy tökéletes csajt fognék ki magamnak, esélyes, hogy őt megtartanám.

Jelenleg is úgy állok a témához, hogy nekem lazábból lesz komolyabb idővel.


F

2023. okt. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ... mennyire van "terepe" az érzések elengedésének ÉS személyiségében mennyire fog meg a másik. A szerelemhez sokkal több kell mint a jó szex (de tény, hogy jó szex nélkül meg nem létezik jó kapcsolat).
2023. okt. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt egy szeretőm, másfél évig tartott a kapcsolat, volt időszak, amikor talán szerelmes voltam belé, mert nehéz helyzetekben is támogatott, vagy valami apró dologgal meglepett, ha nem nyomult volna annyira, párkapcsolat is lehetett volna belőle. Volt, egy másik csaj, pár alkalmat voltunk együtt, és gyakran jártam vele kézenfogva, gyakran átöletlem, ő megijedt, hogy nem akar sérülést okozni, de akkor nem voltam szerelmes, csak sokat voltunk nyilvánosan együtt és nem akartam a távolságot tartani.
2023. okt. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Relativ
2023. okt. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!