Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan jöjjek ki egy szexkapcs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek ki egy szexkapcsolatból?

Figyelt kérdés

Ez volt nekem az első szexkapcsolatom, ami már több mint fél éve tart.

Az első olyan partnerem akivel élveztem a szexet és szabadjára engedtem a fantáziám.

Egy ideje nekem elment tőle a kedvem, nem indít be semmi.

Amikor kiléptem ebből, hogy hagyjuk egymást akkor nagyon megbántam ezért vissza mentem, megpróbáltam újra hátha lesz változás, de semmi.

Úgy látom hogy én sem érdeklem őt ezt valahol közösen rontottuk el.

Nézegetek más felé, ismerkedem, de nem tudon hogy mégis miért vagyunk ebbe a szexkapcsolatban még ha már láthatóan nem akarjuk, de mégsem mondjuk ki hogy vége.

Hogyan tudnék továbblépni, hogy ne bánjam meg azt hogy kiléptem?

Mert nekem ez a szexkapcsolat egyáltalán nem jó már mégse értem miért ragaszkodom.

(N)


2023. szept. 29. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
"Hogyan tudnék továbblépni, hogy ne bánjam meg azt hogy kiléptem?" Most tölünk vársz egy csodareceptet, hogy TE!!! ne bánj meg valamit? Ez komoly?
2023. szept. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el egy másik kapcsolat gyorsan feledteti és utána gondolni se fogsz rá!
2023. szept. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Válassz olyan pasast, aki oda van érted, a szélesebb baráti, haveri körből.
2023. szept. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Azt nem értem, ha már nem indít be, nem jó a szex, akkor ezen mit kell ennyit vacilálni?

Ha éreznél iránta valami szerelembe esés félét, akkor megérteném, de ha jól értem "sima" szexkapcsolatban voltatok egymással, nagy érzemekről nem nagyon lehet beszélni az esetetekben, pláne, hogy te is kb ezt írtad le.

Szóval szerintem ez csak rajtad múlik, mikor mondod ki azt, hogy : vége.

2023. szept. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
szokasos 200iq woman☕️
2023. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

Ebből is látszik,hogy a nőknek fingjuk nincs,hogy mit akarnak.A nő az nő,irányítani kell őket,ennyi.


A kérdező csak szimplán lusta változtatni.

2023. szept. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

És nem érdekel egy másik szexkapcsolat?

Akkor könnyen túl tudnál lépni rajta.

32f

2023. szept. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Keress egy olyan pasit aki magadért szeret és nem azért mert leszopod.
2023. szept. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!