Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nincs szex már nagyon régóta. ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs szex már nagyon régóta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Harmónikusnak mondható kapcsolatban élek a párommal.

A szex viszont a betegsége miatt elmaradt az utóbbi időben.

Libidója nulla! Megbeszéltük , de nincs változás. Nekem nagyon hiányzik az intimitás. Mit tegyek. Szeretőn gondolkodom , de nem tudom jó ötlet? Valamit lépni kell , ez így nem jó nekem.

48f.



2023. szept. 8. 09:25
1 2
 1/16 Dóri19$ ***** válasza:
59%
Szerető a megoldás. Voltam már ilyen sráccal akinek a barátnője nem akart semmit. 19L
2023. szept. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem akarsz kilépni a kapcsolatból mást nem tudsz csinálni. Vagy szerető vagy fizetős nő vagy marad a marok marcsa.
2023. szept. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Keressen alerbativ modszert es hagyja el a tabkettákat . Nálunk a nyugtatok fogamzasgatlok okozták , rauntam válaszut ele állitottam, belement . Volt javulas , aztan a szűk baráti es csaladi kör ledumálta mert a felvilagosult ember az falja pirulat allandoan a laborban várakozik . Visszaesett kidobtam . Azt sajnalom hogy lett volna 2 eset ami klassz szexet eredmenyezett volna de kitartottam a semmire .
2023. szept. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

3-mas.

Nem szed tablettákat , 53.éves.

5.éve nincs ciklusa. Pajzsmirigyei elsorvadtak , ösztrogén nulla! Próbáltunk már bogyókat is de semmi eredménye.

2023. szept. 8. 10:02
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Amikor megbeszeltetek miben maradtatok?

Nyilt hazassag esetleg, kozos megegyezessel egy korrekt lehetoseg lenne. De maganakcioban szereto, CSAK neked... az eleg onzoseg. Lehet egy uj ferfival elojonne szexualis vagya, es igy felhevulve veled is tobb lenne a szex. Plusz igy neked is lenne szeretod. Es maga a "harmonia" shogy te fogalmaztal, mint ket ember megmaradhatna.

2023. szept. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

5-ös.

Abban , hogy nyugodtan támadjam le ha akarom , ő nem fog kezdeményezni. Ez nekem így nem jó , ha csak szánalomból engedi.

Nekem az is fontos , hogy ő is akarja. Ennyi erővel ha rámtör a vágy , akkor ott a jobb kezem!

Nekem igazi szexre és valós vágyakra van szükségem.

2023. szept. 8. 10:20
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem feltetlenul szanalom... Kozbe siman megjohet a kedve, csak nincs mar meg benne, hogy random rator a semmiert a szexualis vagy.

Szoval, ha kezdemenyezel, akkor siman van szex?

2023. szept. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem biztos, hogy szervi oka van! A libidóban legalább (ha nem nagyobb) tényező a mentális hozzáállás. Keressetek fel egy jó szakembert. Ha nincs változás akkor vagy recskázol életed végéig, vagy... - na ez már a te döntésed!
2023. szept. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%
6. Szerintem meg csak gyüjtöd most az indokokat az otthagyására. "Nekem az is fontos , hogy ő is akarja. ...Nekem igazi szexre és valós vágyakra van szükségem." Szépen hangzik, de nincs mögötte igazi tartalom. Miért nem elfogadhato neked ha rendelkezésedre áll, ha szeretnéd? Azért teszi meg mert számára fontos a kapcsolatotok. Ezt miért nem tudod értékelni? Mert neked alapjában véve nem fontos? Aztán csodálkozva kérdezitek, hogy sok nö miért játsza meg az orgazmust? Na gondolkodjatok csak el!!!
2023. szept. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

7.es.

Igen van , de közben érzem hogy nem kívánja már úgy , mint ezelőtt 5.évvel. Nekem nagyon fontos , hogy a partnerem is akarja. Biztosan én is hibás vagyok , de nem tudom mit tegyek.

Elhagyni nem akarom , nert amúgy jól megértjük egy mást.

2023. szept. 8. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!