Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nagyon régóta vágyik egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon régóta vágyik egy pasi egy adott nőre és végre összejön neki, hogy szexeljen vele, akkor meddig bírhatja?

Figyelt kérdés

2 éve hajkurássza a lány, de különböző okok miatt sosem lett szex.

Ha összejön az alkalom, lehet egy férfiben olyan önkontroll, hogy ne élvezzen el gyorsan és a nő is élvezhesse?

Mivel lehet elérni? Előtte kiverni? Kicsi alkohol? Vagy mivel?

Amúgy a 2 év alatt is volt nővel, nem is egyel, de egyik sem tartott egy hétvégénél tovább.


a hülye válaszok elkerülése végett én lány vagyok és pusztán kíváncsi

előre is köszönöm annak, aki válaszol!



2023. jan. 17. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha folyamatosan szexelt mással, akkor is van rá esély, hogy hamar elmegy, mert nem új de azért még is más inger éri. Nincs rá matek.
2023. jan. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyire odavan érted tuti lesz második kör, és közben majd meg kéred hogy nyaljon a szünetben. nem is értem miért parázol. tuti úgy kéne lelőknőd magadról, csak mert az első gyors, és akkor
2023. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

Önkontrollal, önkontrollal. A pia kontraproduktív ha sokat iszik, de ha annyira túlstresszeli magát valaki akkor lehet fel sem áll.

Amúgy nem a korai magömlés a baj, hanem ha nem áll hamar támadóba ismét :D

2023. jan. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Natsu18 ***** válasza:

Lehet az még a kevésbé rossz.

Én sokszor jártam úgy hogy nem tudtam el menni csak nagyon nehezen vagy egyáltalán nem .

Talán nálam az hogy túlzottan rá stresszelek az első alkalomra.

2023. jan. 18. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!