Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akivel már nagyon régóta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel már nagyon régóta kívántátok egymást és először együtt voltatok kb. Mennyi ideig bírta a pasi ?

Figyelt kérdés

2023. jan. 22. 13:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
15 másodpercet.
2023. jan. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő... van aki egy sima alkalmiban sem bírja 2 percnél tovább, más meg kapcsolatban is igen jól teljesít már az első alkalommal is.
2023. jan. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%

A jelenlegi pasimmal az első alkalom csak orál volt, 2 percig bírta de lehet sokat mondok.


Az első szex pedig olyan volt, hogy szó szerint 10 másodperc telt el hogy beléptünk a szobába, és hogy bennem volt a farka. Olyan szinten kívánt már. Viszont az sokáig tartott mert ő nagyon piás volt.


A második alkalomnál pedig 8 perc kb. Onnan tudom mert zenét hallgattunk, és visszanéztem kb 3 szám ment le alatta 😅


De volt olyan pasim, akivel csókolóztunk az ágyon, és elkezdtem benyúlni a nadrágjában, és még meg sem fogtam a farkát de már elsült.


Volt olyan is, hogy egy exemmel szexeltünk akinek szakítás után nagyon hiányoztam, nagyon kívánt, de pont emiatt stresszelt és nem állt föl neki. Tehát szó szerint abba kellett hagynunk mert csak gyömöszölte, aztán mondta hogy ez nem fog összejönni, fel is öltöztünk. Na az elég kellemetlen volt, inkább akkor bírja a pasi kevés ideig, de ennyire ne stresszeljen rá.

2023. jan. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
#3 akkor inkább te kívántad őt, ha 10 mp után benned volt a farka...gondolom nem szárazon tette be.
2023. jan. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ja persze, már egy csókjától Niagara volt ott lent.
2023. jan. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
#3 Az utolsó eset inkább neked kínos, nem az exednek. Szakítás után ne tedd szét a lábad, ha tudod, hogy a másik még kötődik hozzád.
2023. jan. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%

Miért ne?

Főleg, ha kötődik...

és miért lenne kínos?

2023. jan. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Pár húzásig bírta.
2023. jan. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
Nem én írtam neked, de egyetértek a hozzászólóval. Azért, mert kihasználod, ami undorító dolog, ha ő neked csak a testi élvezetet jelenti, miközben tudod, hogy neki te többet.
2023. jan. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
6%
Ha tisztázod vele a helyzetet előtte, akkor az ő döntése.
2023. jan. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!