Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akivel már nagyon régóta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel már nagyon régóta kívántátok egymást és először együtt voltatok kb. Mennyi ideig bírta a pasi ?

Figyelt kérdés

2023. jan. 22. 13:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#10 igazán? Kislány, majd akkor is ezt mondod, ha veled játssza el valaki ugyanezt? Vagy az mááás lesz? :)
2023. jan. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
10%

Nem, az egy tiszta helyzet.

Ha az embernek megmondják, akkor dönthet, hogy mit kezd vele.

Míg ha nem mondják meg, nincs se szó, és találkozás sem, az rosszabb.

2023. jan. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
25%

3, ez annyira undorító hogy ilyen könnyen el tudnak menni

Ilyenkor csak arra tudok gondolni hogy aki akaratom ellenére megölelt és hozzam ért a testével vagy szórakozóhelyeken túl közel jön hozzam és el akar rángatni táncolni vajon már el is ment e közben ennyitől… undorító a férfiak többsége

2023. jan. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

#13 A kéretlen ölelés, fogdosás valóban nincs rendjén, bár erősen kétlem, hogy pusztán ennyitől el tudjon élvezni valaki. Nem mellesleg a 3-as egy konszenzusos helyzetről ír, ahol mindketten kívánták a szexet.

Sajnálom, hogy rossz tapasztalataid vannak, de hidd el, a férfiak többsége normális.

2023. jan. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
56%

Hát akkor engem nagyon üldöz a balsors mert bárhova megyek csak a barmokkal találkozom.

Sztem a férfiaknak nagyon nem kell hogy konszenzusos legyen a helyzet, sőt itt is látom hogy mindig beszélik hogy csak ránézek erre meg arra és már “el is csoppenek” meg hasonlók…

Ezek után ha az isten barma megolel, meg elkezd velem tancikalni, amire én nem is tudok gyorsan reagálni sajnos, akkor más simán kinezem belőlük hogy erre akar el is mennek… sajnos

És ha erre gondolok kb az öngyilkosság gondolata kerülget


Táncosnő meg színésznő sem lennék, nem tudom hogy bírják hogy ott legálisan dörgölőzhetnek hozzájuk a férfiak…

2023. jan. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
De ez miféle kérdés már? Ha régóta kívánjátok egymást akkor úgyis tudod, hogy az első alkalom rövid lesz, de nem lehet ilyenkor várni és jöhet a második menet? Ez annyira elképzelhetetlen? Ja hogy ez eszedbe sem jutott? Nemis tudom úgy érzem mintha valamiféle tapasztalatlan tini tette volna fel ezt a kérdést…
2023. jan. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!