Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatnál, vagy barátsá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatnál, vagy barátság extráknál beleférhet hogy szó nélkül eltűnik az egy fél majd több hónap után jelentkezik ismét?

Figyelt kérdés
Ti még szóba állnátok vele?
2023. szept. 15. 11:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha előtte is csak tessék lássék kapcsolat volt akkor nem érdekelne, de ha tényleg barátság, akkor úgy folytatnám mintha nem történt volna semmi.

45f

2023. szept. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azért a szexkapcsolat sem olyan, hogy csak úgy eltűnünk szó nélkül hónapokra, aztán kedvünk szerint használjuk a másikat ismét, igazi barátságnál meg pláne nem így van, akkor az nem barát.
2023. szept. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
2# nekem van olyan barátom akivel évek óta nem beszéltünk, mégis bármikor úgy folytatjuk mintha tegnap lett volna.
2023. szept. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
#3: az más, persze, nekem is van ilyen barátom, de itt szex is van, napi, heti szinten beszéltek folyamatosan, aztán egyszer csak eltűnt.
2023. szept. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Örök vitatéma. Maga a szexkapcsolat azt jelenti, hogy bármiféle kötöttségek nélkül szexelsz a másikkal = amikor épp mindketten akarjátok.

Tehát elvileg nem vonatkoznak rá azok az íratlan szabályok, amik a párkapcsolatban (hűség, stb.).


Szerintem ha nem is elvárható, azért illik megbeszélni a másikkal az ilyesmi.


Más kérdés, hogy én nem kezdenék egyáltalán ilyen kapcsolatba.

2023. szept. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
#5: Nekem is csak egy ilyen volt, szóval nagy merítésről nem beszélhetek, az így zajlott: sosem beszéltünk arról, hogy ki kivel még, szóval a hűség nyilván off. Nem voltak közös programok, kizárólag szex céljából találkoztunk. Ez (nagy) megszakításokkal 9! évig tartott, szóval azért jóban voltunk. Fel sem merült, hogy csak úgy lelép valaki, ha épp valamelyikünknek lett valami komolyabb akkor megbeszéltük és vége, de akkor is tudtunk egymásról. Aztán kezdtük elölről. Akkor lett végleg vége, mikor megismertem a későbbi feleségemet, de a mai napig jóban vagyunk, ha nem is túl gyakran beszélünk.
2023. szept. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
6. Ha tisztázzátok a dolgot, akkor nincs ezzel baj. Ha valamelyik fél elkezd taktikázni (valakinek lesz állandó kapcsolata, de "elfelejt" szólni pl.), az nálam már nem férne bele, hiába szexkapcsolat. Azért ahhoz nem lenne képem.
2023. szept. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy igen erős jelzés hol állsz nála a fontossági sorrendben (szex oké, de emberileg a legvégén a sornak). Hasonlóan kezelném én is. Ha szóba is állnék vele, akkor a sor legvégére tenném. S nem várnék rá ölbe tett kézzel - ama hónapok alatt én sem unatkoznék. Akkor találkoznék vele újra ha tényleg baromi jó volt vele a szex, de a helyén kezelném. Találkozó és viszlát, s akkor érek rá amikor nekem is jó.

Szexkapcsolat vagy sem, dugópajti vagy sem, annyi korrektségnek illene lennie mindenkiben hogy nem szó nélkül tűnik el, hanem legalább egy nyamvadt üzenetben jelzi most nem lesz pár hónapig. Nem kell magyarázkodnia, mert nem tartozik elszámolással, de illik ilyenkor is jelezni 1-2 sorban.

2023. szept. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Férfinak nincs miért megsértődnie (vegye természetesnek, hogy nőnek azért a szexkapcsolat nem a megbecsültség csúcsa, ha többet nem kínált, akkor nem lehetnek elvárásai).

Nőtől érhető ha megsértődik.

2023. szept. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9. Mióta is van ez így?
2023. szept. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!